Филтри -

Машини за набивање столбови Bauer

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

27 огласа: Машини за набивање столбови Bauer

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
197.500 €
Година 2000 Километража 16900 м/ч Сила
Колумбија
Контактирајте го продавачот
625.000 US$ EUR ≈ 586.700 €
Евро Euro 5 Длабочина на копање 40 м
Година 01/2012 Километража 8000 м/ч Сила
Азербејџан, Bakı
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
машина за набивање столбови Bauer BG 36H машина за набивање столбови Bauer BG 36H
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2019 Километража 2000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
нови машина за набивање столбови Bauer Bohrantrieb MB 55-F нови машина за набивање столбови Bauer Bohrantrieb MB 55-F нови машина за набивање столбови Bauer Bohrantrieb MB 55-F
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража Сила
Германија, Schrobenhausen
Контактирајте го продавачот
230.000 €
Година 2007 Километража 13900 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
машина за набивање столбови Bauer RG16T машина за набивање столбови Bauer RG16T
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража 6460 м/ч Сила
Германија, Metten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2007 Километража 5650 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
Контактирајте го продавачот
290.000 US$ EUR ≈ 272.200 €
Година 2005 Километража 15196 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2005 Километража 15196 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
Контактирајте го продавачот
303.700 € GBP 260.000 GBP
Година 2003 Километража 8194 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2006 Километража 15600 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража 5255 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража 2150 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
машина за набивање столбови Bauer RTG RG 25 S машина за набивање столбови Bauer RTG RG 25 S
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража 7750 м/ч Сила
Германија, Schrobenhausen
Контактирајте го продавачот
375.000 € Без ДДВ
Година 2008 Километража 14600 м/ч Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Литванија, Domeikava
машина за набивање столбови Bauer RTG RG 19 T машина за набивање столбови Bauer RTG RG 19 T
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража 6950 м/ч Сила
Германија, Schrobenhausen
машина за набивање столбови Bauer RTG RG 16 T машина за набивање столбови Bauer RTG RG 16 T машина за набивање столбови Bauer RTG RG 16 T
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2005 Километража 3100 м/ч Сила
Германија, Schrobenhausen
Контактирајте го продавачот
920.000 €
Година 2016 Километража 8619 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
машина за набивање столбови Bauer MR 100 V - 02 машина за набивање столбови Bauer MR 100 V - 02 машина за набивање столбови Bauer MR 100 V - 02
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2006 Километража Сила
Германија, Schrobenhausen
Контактирајте го продавачот
260.000 €
Година 2001 Километража 15192 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
машина за набивање столбови Bauer BG 18H
1
Контактирајте го продавачот
315.000 €
Година 2009 Километража 11000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
машина за набивање столбови Bauer BG9V машина за набивање столбови Bauer BG9V машина за набивање столбови Bauer BG9V
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 03/1992 Километража 19600 м/ч Сила
Полска, Warsaw
машина за набивање столбови Bauer KDK 140
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Австрија, Vienna
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2019 Километража 6750 м/ч Сила
Кина, Hefei
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се