Филтри -

Кула кранови Potain

Резултати од пребарување: 240 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

240 огласа: Кула кранови Potain

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
498.000 €
Носивост 12000 кг
Година 2021 Километража Сила
Германија, Bad Waldsee
Контактирајте го продавачот
259.000 €
Година 12/2016 Километража Сила
Германија, Bad Waldsee
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
405.000 €
Носивост 12000 кг
Година 2021 Километража Сила
Германија, Bad Waldsee
кула кран Potain MDT 219 J10 кула кран Potain MDT 219 J10
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 60 м Капацитет на крајот на стрелата 2.55 т
Година 2018 Километража Сила
Франција, Theix
кула кран Potain MDT 189
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 55 м Капацитет на крајот на стрелата 1.8 т
Година 2018 Километража Сила
Франција, Theix
кула кран Potain MDT 349 L12 кула кран Potain MDT 349 L12
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 70 м Капацитет на крајот на стрелата 4 т
Година 2018 Километража Сила
Франција, Theix
кула кран Potain HD 40
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2000 Километража Сила
Италија, Merate
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4000 кг Висина на подигање 23.2 м Дофат на стрела 40 м Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година 2006 Километража Сила
Холандија, Alphen aan den Rijn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4000 кг Висина на подигање 23.2 м Дофат на стрела 40 м Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година 2007 Километража Сила
Холандија, Alphen aan den Rijn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12000 кг Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 60 м Капацитет на крајот на стрелата 4 т
Година 2010 Километража Сила
Холандија, Alphen aan den Rijn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12000 кг Висина на подигање 35 м Дофат на стрела 70 м Капацитет на крајот на стрелата 3.6 т
Година 1999 Километража Сила
Холандија, Alphen aan den Rijn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10000 кг Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 60 м Капацитет на крајот на стрелата 3.3 т
Година 2011 Километража Сила
Холандија, Alphen aan den Rijn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4000 кг Висина на подигање 23.2 м Дофат на стрела 40 м Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година 2013 Километража Сила
Холандија, Alphen aan den Rijn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1800 кг Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 28 м Капацитет на крајот на стрелата 0.85 т
Година 2015 Километража Сила
Холандија, Alphen aan den Rijn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 32000 кг Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 60 м Капацитет на крајот на стрелата 9 т
Година 2016 Километража Сила
Холандија, Alphen aan den Rijn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14000 кг Висина на подигање 40 м Дофат на стрела 50 м
Година 2006 Километража Сила
Холандија, Alphen aan den Rijn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8000 кг Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 60 м Капацитет на крајот на стрелата 1.35 т
Година 2005 Километража Сила
Холандија, Alphen aan den Rijn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10000 кг Дофат на стрела 60 м Капацитет на крајот на стрелата 2.95 т
Година 2007 Километража Сила
Холандија, Alphen aan den Rijn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6000 кг Висина на подигање 21.5 м Дофат на стрела 45 м Капацитет на крајот на стрелата 1.1 т
Година 2005 Километража Сила
Холандија, Alphen aan den Rijn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16000 кг Висина на подигање 35 м Дофат на стрела 60 м Капацитет на крајот на стрелата 2.8 т
Година 2007 Километража Сила
Холандија, Alphen aan den Rijn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8000 кг Висина на подигање 22.6 м Дофат на стрела 50 м Капацитет на крајот на стрелата 1.5 т
Година 2008 Километража Сила
Холандија, Alphen aan den Rijn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4000 кг Висина на подигање 23 м Дофат на стрела 35 м Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година 2001 Километража Сила
Холандија, Alphen aan den Rijn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12000 кг Висина на подигање 31 м Дофат на стрела 70 м Капацитет на крајот на стрелата 2.8 т
Година 2016 Километража Сила
Холандија, Alphen aan den Rijn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12000 кг Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 50 м Капацитет на крајот на стрелата 5.3 т
Година 2013 Километража Сила
Холандија, Alphen aan den Rijn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16000 кг Висина на подигање 35 м Дофат на стрела 60 м Капацитет на крајот на стрелата 2.8 т
Година 2007 Километража Сила
Холандија, Alphen aan den Rijn
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 240 огласа
Прикажи