Филтри -

Кула кранови FMGru

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

25 огласа: Кула кранови FMGru

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
кула кран FMGru MI
1
Контактирајте го продавачот
1.200 € Без ДДВ
Висина на подигање 17.5 м
Година Километража Сила
Романија, Mediaș
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Висина на подигање 35 м Дофаќач 58 м Капацитет на крајот на стрелата 1.3 т Брзина на подигање на товар 100 м/мин
Година 11/2001 Километража Сила
Романија, Medias
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
68.000 € Без ДДВ
Висина на подигање 43 м Дофаќач 58 м Капацитет на крајот на стрелата 1.3 т Брзина на подигање на товар 100 м/мин
Година 03/2001 Километража Сила
Романија
кула кран FMGru 1352MI кула кран FMGru 1352MI кула кран FMGru 1352MI
3
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Носивост 3000 кг
Година 1993 Километража Сила
Италија, Rome
кула кран FMGru 12.50
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2004 Километража Сила
Италија, Merate
кула кран FMGru 726 AUTOMONTATE ROTAZIONE BASSA кула кран FMGru 726 AUTOMONTATE ROTAZIONE BASSA кула кран FMGru 726 AUTOMONTATE ROTAZIONE BASSA
3
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Висина на подигање 18.5 м Дофат на стрела 26 м Капацитет на крајот на стрелата 0.7 т
Година 2006 Километража Сила
Италија, Florence
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на крајот на стрелата 1.2 т
Година 2006 Километража Сила
Италија, Reggio Emilia
кула кран FMGru RB 622I
1
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Носивост 1500 кг Висина на подигање 18 м Дофат на стрела 22 м
Година 2004 Километража Сила
Италија, Albinea
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 41 м Дофат на стрела 60 м Капацитет на крајот на стрелата 1700 т
Година 01/2004 Километража Сила
Грција, Νέα Ερυθραία
кула кран FMGru RB 828
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 19 м Дофат на стрела 28 м Капацитет на крајот на стрелата 2 т
Година 2004 Километража Сила
Италија, Reggio Emilia
кула кран FMGru RB 622 кула кран FMGru RB 622 кула кран FMGru RB 622
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 17 м Дофат на стрела 22 м Капацитет на крајот на стрелата 1.2 т
Година 2003 Километража Сила
Италија, Reggio Emilia
кула кран FMGru RB 620I
1
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Носивост 1000 кг Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 17 м
Година 1993 Километража Сила
Италија, Albinea
кула кран FMGru 2560 TCK
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2004 Километража Сила
Италија, Merate
кула кран FMGru 1035 кула кран FMGru 1035
2
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Носивост 2000 кг Висина на подигање 23 м Дофат на стрела 35 м Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година 2007 Километража Сила
Италија, Florence
Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Висина на подигање 36 м Дофат на стрела 52 м Капацитет на крајот на стрелата 1000 т Брзина на подигање на товар 561 м/мин
Година 2001 Километража Сила
Бугарија, Sofia
кула кран FMGru TLX 1350
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2010 Километража Сила
Италија, Merate
кула кран FMGru TLX 1040
1
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Носивост 2400 кг Висина на подигање 24 м Дофат на стрела 40 м Капацитет на крајот на стрелата 0.1 т
Година 2007 Километража Сила
Италија, Florence
кула кран FMGru FM GRU 1250 CTY
1
Контактирајте го продавачот
48.900 €
Носивост 6000 кг Висина на подигање 42 м Дофат на стрела 50 м Капацитет на крајот на стрелата 1.2 т
Година 2006 Километража Сила
Унгарија, Budapest
кула кран FMGru кула кран FMGru кула кран FMGru
3
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Година Километража Сила
Турција
кула кран FMGru кула кран FMGru кула кран FMGru
3
Контактирајте го продавачот
3.250 €
Година Километража Сила
Турција
кула кран FMGru TCK 1358
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2005 Километража Сила
Италија, Merate
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Носивост 2000 кг
Година 2002 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Висина на подигање 16 м Дофат на стрела 18 м Капацитет на крајот на стрелата 0.6 т
Година 2003 Километража Сила
Италија, Florence
кула кран FMGru TLX 13-45 кула кран FMGru TLX 13-45 кула кран FMGru TLX 13-45
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 18.5 м Капацитет на крајот на стрелата 2.5 т
Година 2007 Километража Сила
Италија, Reggio Emilia
кула кран FMGru City 12.45 кула кран FMGru City 12.45
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 24 м
Година 2002 Километража Сила
Италија, Reggio Emilia
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се