Филтри -

Кула кранови Cattaneo

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

25 огласа: Кула кранови Cattaneo

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Носивост 1200 кг
Година 2005 Километража Сила
Италија, Rome
кула кран Cattaneo CM76
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Висина на подигање 19 м Дофат на стрела 26 м Капацитет на крајот на стрелата 800 т
Година 2001 Километража Сила
Италија, Merate
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2200 кг Висина на подигање 19.7 м Дофат на стрела 28 м
Година 2006 Километража Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Висина на подигање 16.6 м Дофат на стрела 18 м
Година 2006 Километража Сила
Словачка
кула кран Cattaneo CM73A кула кран Cattaneo CM73A кула кран Cattaneo CM73A
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дофат на стрела 21 м
Година 2006 Километража Сила
Италија
кула кран Cattaneo CM78A кула кран Cattaneo CM78A
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 20.03 м Дофат на стрела 28 м
Година 2006 Километража Сила
Италија
кула кран Cattaneo CM 72
1
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Носивост 2000 кг Висина на подигање 19 м Дофат на стрела 30 м
Година 1995 Километража Сила
Италија, Albinea
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 17 м Дофат на стрела 18 м Капацитет на крајот на стрелата 1.2 т
Година 2004 Километража Сила
Италија, Reggio Emilia
кула кран Cattaneo CM 67
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1994 Километража Сила
Италија, Merate
кула кран Cattaneo CM 61 B
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2000 Километража Сила
Италија, Merate
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 18 м
Година 1990 Километража Сила
Италија, Cassano Magnago (VA)
кула кран Cattaneo CM70 кула кран Cattaneo CM70
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 17 м Дофат на стрела 22 м Капацитет на крајот на стрелата 1.5 т
Година 1996 Километража Сила
Италија, Reggio Emilia
кула кран Cattaneo CM82 кула кран Cattaneo CM82
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 22 м Капацитет на крајот на стрелата 2.5 т
Година 2001 Километража Сила
Италија, Reggio Emilia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Висина на подигање 24 м
Година Километража Сила
Италија, Correggio
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Висина на подигање 16 м
Година 2009 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Носивост 1200 кг
Година 1989 Километража Сила
Италија, Rome
кула кран Cattaneo CM 74 кула кран Cattaneo CM 74
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2001 Километража Сила
Италија, Reggio Emilia
кула кран Cattaneo CM82S4 кула кран Cattaneo CM82S4 кула кран Cattaneo CM82S4
3
Контактирајте го продавачот
77.000 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг
Година 2016 Километража Сила
Германија, Forstinning
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1800 кг
Година 2022 Километража Сила
Германија, Forstinning
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4000 кг
Година 2021 Километража Сила
Германија, Forstinning
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 17 м Дофат на стрела 22 м Капацитет на крајот на стрелата 600 т
Година 2023 Километража Сила
Белгија, Marche-en-Famenne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 25 м Дофат на стрела 41 м Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година 2023 Километража Сила
Белгија, Marche-en-Famenne
нови кула кран Cattaneo CM271S1 Zimmererkran нови кула кран Cattaneo CM271S1 Zimmererkran нови кула кран Cattaneo CM271S1 Zimmererkran
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг
Година 2022 Километража Сила
Германија, Forstinning
кула кран Cattaneo CM90S4 кула кран Cattaneo CM90S4 кула кран Cattaneo CM90S4
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 25 м Дофат на стрела 41 м Дофаќач 41 м Капацитет на крајот на стрелата 1000 т Противтежа 18750 кг
Година 2014 Километража Сила
Германија, Forstinning
Контактирајте го продавачот
115.000 € PLN 490.000 PLN
Година 2018 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Pałecznica
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се