Филтри -

Кранови Tatra

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

26 огласа: Кранови Tatra

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 15.000 €
Автодигалка
Година 04/1990 Километража 396875 км Сила
Словачка, Vígľaš
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1983 Километража Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1989 Километража Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 16000 кг Висина на подигање 19 м
Година 1990 Километража Сила
Полска, Jasło
Контактирајте го продавачот
15.250 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AD 20
Година 01/1981 Километража Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 160 кг
Година 02/1990 Километража 1157 км Сила
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Година Километража 3766 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Година Километража 3766 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
30.130 € CZK 760.000 CZK
Автодигалка
Година 1986 Километража 423000 км Сила
Чехија, Vratimov
Контактирајте го продавачот
24.799 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1988 Километража 158493 км Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
14.750 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 28000 кг
Година 1985 Километража Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1972 Километража Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
6.099 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Chelyabinecz
Година 1974 Километража 113426 км Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
10.990 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 20000 кг
Година 1981 Километража Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
47.570 € CZK 1.200.000 CZK
Автодигалка
Носивост 20000 кг Модел AD 20.2
Година 1991 Километража 77545 км Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
8.734 € PLN 38.000 PLN
Автодигалка
Модел Famaba Głogów 18 Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 20 м Капацитет на крајот на стрелата 18 т
Година 1982 Километража 50000 км Сила
Полска, Cieszacin Wielki
Контактирајте го продавачот
27.710 € CZK 699.000 CZK
Автодигалка
Година 1992 Километража Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
9.680 € Со вклучен ДДВ
Автодигалка
Година 1979 Километража 22927 км Сила
Чехија, Boleslavska
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Автодигалка
Носивост 8000 кг
Година 1987 Километража Сила
Словачка, Šurany
Контактирајте го продавачот
22.990 € CZK 580.000 CZK
Автодигалка
Година 1987 Километража Сила
Чехија, Žeravice
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AD 20
Година 09/1989 Километража 3127 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1979 Километража Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Година Километража 11262 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Година Километража 5130 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1981 Километража 5130 км Сила
Словачка, Levice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се