Филтри -

Кранови гасеничари Sennebogen

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

23 огласа: Кранови гасеничари Sennebogen

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража Сила
Турција, KOCAELİ/GEBZE
кран гасеничар Sennebogen 6113
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 40 м Капацитет на крајот на стрелата 120 т Дофаќач 8 м
Година 2015 Километража 9000 м/ч Сила
Холандија
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 180000 кг
Година 2008 Километража Сила
САД, Rosharon
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 180000 кг
Година 2008 Километража Сила
Мексико, Tampico
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 180000 кг
Година 2007 Километража Сила
Kanada, Guelph
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Носивост 40000 кг Висина на подигање 43 м
Година 2017 Километража 1595 м/ч Сила
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 160000 кг Висина на подигање 41 м Дофаќач 41 м
Година 2006 Километража Сила
Холандија, Oosterhout
PVE Cranes & Services
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 125000 кг Висина на подигање 41 м Дофаќач 41 м
Година 2005 Километража 20000 м/ч Сила
Холандија, Oosterhout
PVE Cranes & Services
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Километража Сила
Германија, Duisburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 40000 кг Висина на подигање 30 м
Година 2023 Километража 354 м/ч Сила
Данска, Skive
кран гасеничар Sennebogen 5500 Starlifter
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража Сила
Германија, Zweibrücken
кран гасеничар Sennebogen 690 HD кран гасеничар Sennebogen 690 HD кран гасеничар Sennebogen 690 HD
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2010 Километража Сила
Холандија, Nederhorst den Berg
кран гасеничар Sennebogen 643E-R
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 40000 кг Висина на подигање 30 м
Година 2021 Километража 2241 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дофат на стрела 13 м
Година 2021 Километража 900 м/ч Сила
Холандија, Stavorenweg 3
кран гасеничар Sennebogen 5500 G кран гасеничар Sennebogen 5500 G
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Холандија, Nederhorst den Berg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража Сила
Германија, Peutenhausen / Gachenbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 31.7 м
Година 10/2013 Километража 9560 м/ч Сила
Грција, Eleftherio-Kordelio
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 300000 кг Висина на подигање 63.5 м
Година 10/2018 Километража Сила
Грција, Thessaloniki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1992 Километража Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1993 Километража Сила
Холандија, Vriezenveen
кран гасеничар Sennebogen 5500R-SL, FOR SALE
1
Контактирајте го продавачот
686.000 € Без ДДВ
Година 2009 Километража Сила
Германија, Frankfurt am Main
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 180000 кг Висина на подигање 47 м Дофаќач 35.5 м
Година 2011 Километража 15500 м/ч Сила
Холандија, Oosterhout
PVE Cranes & Services
6 години на Machineryline
кран гасеничар Sennebogen 640RH кран гасеничар Sennebogen 640RH
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 40000 кг Висина на подигање 30 м
Година Километража Сила
Полска, Bolechowice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се