Филтри -

Изградба на патишта Volvo

Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

40 огласа: Изградба на патишта Volvo

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
158.100 € BRL 950.000 R$
Асфалт павер гасеничар
Година 2018 Километража 1888 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
104.000 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2015 Километража 7600 м/ч Сила
Холандија, Veldhoven
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
80.080 € UAH 3.640.000 UAH
Асфалт павер гасеничар
Година 2011 Километража 13666 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2004 Километража Сила
Полска, Nakło n/Notecią
Контактирајте го продавачот
58.500 € Без ДДВ
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2011 Километража 686585 км Сила
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2008 Километража 5430 м/ч Сила
Украина, Саливінки
Контактирајте го продавачот
97.730 € KZT 51.000.000 KZT
Асфалт павер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2014 Километража 11845 м/ч Сила
Казахстан, Almaty
Контактирајте го продавачот
46.000 €
Асфалт павер со тркала
Година 2010 Километража 7700 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2010 Километража 5164 м/ч Сила
Италија, Torbole Casaglia
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Прскалка за битуменска емулзија
Година Километража Сила
Холандија, Roelofarendsveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 2023 Километража Сила
Израел, Ramat Hasharon
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2017 Километража 6982 м/ч Сила
Италија, Mambellina
Контактирајте го продавачот
43.000 €
Асфалт павер со тркала
Година 2008 Километража 5009 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2017 Километража 5055 м/ч Сила
Италија, Mambellina
Контактирајте го продавачот
476,90 € SEK 5.500 SEK
Машина за сечење асфалт
Година Километража Сила
Шведска, Dalarna
ATS Sweden AB
4 години на Machineryline
асфалт павер гасеничар Volvo 5820
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2011 Километража 9280 м/ч Сила
Германија, Malsch
Контактирајте го продавачот
48.000 US$ EUR ≈ 43.920 €
Асфалт павер гасеничар
Евро Euro 4
Година 2014 Километража 11000 м/ч Сила
Хонг Конг
Контактирајте го продавачот
57.000 € Без ДДВ
Асфалт павер со тркала
Година 2009 Километража 8990 м/ч Сила
Шпанија, Madrid
Контактирајте го продавачот
47.490 € Без ДДВ
Асфалт павер со тркала
Година 2010 Километража 9341 м/ч Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Контактирајте го продавачот
59.880 € KZT 31.250.000 KZT
Асфалт павер гасеничар
Година 2012 Километража 6500 м/ч Сила
Казахстан, Almaty
Контактирајте го продавачот
18.640 € PLN 80.000 PLN
Прскалка за битуменска емулзија
Година 05/2005 Километража 60000 км Сила
Полска, Cewków
асфалт павер со тркала Volvo P6870C
1
Контактирајте го продавачот
112.900 € GBP 95.000 GBP
Асфалт павер со тркала
Година 2019 Километража 3480 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
62.000 € Без ДДВ
Асфалт павер со тркала
Година 2018 Километража 5799 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Прскалка за битуменска емулзија
Година 03/2004 Километража 260000 км Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
93.260 € UAH 4.238.000 UAH
Асфалт павер гасеничар
Година 2011 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи