Филтри -

Изградба на патишта XCMG

Резултати од пребарување: 93 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

93 огласа: Изградба на патишта XCMG

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
50.800 US$ EUR ≈ 46.660 €
Асфалт павер со тркала
Година 2021 Километража Сила
Кина, Xuzhou
нови асфалтна база XCMG XAP400 нови асфалтна база XCMG XAP400
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 2021 Километража Сила
Украина, Chernivtsi
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови машина за полнење на шевови XCMG XLY105T
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за полнење на шевови
Година 2021 Километража Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
27.900 US$ EUR ≈ 25.620 €
Фреза за асфалт
Длабочина на обработка 210 мм
Година 2018 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
159.000 US$ EUR ≈ 146.000 €
Фреза за асфалт
Длабочина на обработка 330 мм
Година 2018 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
48.900 US$ EUR ≈ 44.910 €
Фреза за асфалт
Длабочина на обработка 300 мм
Година 2016 Километража 1900 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.530 €
Фреза за асфалт
Длабочина на обработка 210 мм
Година 2015 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
50.900 US$ EUR ≈ 46.750 €
Фреза за асфалт
Длабочина на обработка 210 мм
Година 2022 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
73.500 US$ EUR ≈ 67.510 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2019 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
140.000 US$ EUR ≈ 128.600 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2020 Километража 2345 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
162.000 US$ EUR ≈ 148.800 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2021 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
76.000 US$ EUR ≈ 69.800 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2021 Километража Сила
Кина, Xuzhou
нови машина за посипување чакал XCMG XTF1203
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за посипување чакал
Година Километража Сила
Чиле
нови фреза за асфалт XCMG XM353
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година Километража Сила
Чиле
нови асфалтна база XCMG XRP130
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година Километража Сила
Чиле
нови прскалка за битуменска емулзија XCMG XLY605B
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година Километража Сила
Чиле
нови машина за полнење на шевови XCMG XLY105T
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за полнење на шевови
Година Километража Сила
Чиле
нови машина за посипување чакал XCMG XTF1403R
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за посипување чакал
Година Километража Сила
Чиле
нови прскалка за битуменска емулзија XCMG XLS403
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година Километража Сила
Чиле
нови прскалка за битуменска емулзија XCMG XKC203
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година Километража Сила
Чиле
нови прскалка за битуменска емулзија XCMG XTF1403
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година Километража Сила
Чиле
нови прскалка за битуменска емулзија XCMG XF1003
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година Километража Сила
Чиле
нови машина за рециклирање на асфалт XCMG XLZ2303K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година Километража Сила
Чиле
нови прскалка за битуменска емулзија XCMG XLS1203
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година Километража Сила
Чиле
нови прскалка за битуменска емулзија XCMG XLY103TB
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година Километража Сила
Чиле
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 93 огласа
Прикажи