Филтри -

Изградба на патишта Marini

Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

37 огласа: Изградба на патишта Marini

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Асфалт павер со тркала
Година 2000 Километража 8300 м/ч Сила
Италија, Rome
нови асфалтна база Marini Magnum 140 * mobile asphalt plant нови асфалтна база Marini Magnum 140 * mobile asphalt plant
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 2023 Километража Сила
Германија, Finowfurt Bei Berlin
BSS heavy machinery GmbH
16 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови асфалтна база Marini Magnum 160 нови асфалтна база Marini Magnum 160
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 2023 Километража Сила
Германија, Finowfurt Bei Berlin
BSS heavy machinery GmbH
16 години на Machineryline
нови асфалтна база Marini IRON T-BOX 50 нови асфалтна база Marini IRON T-BOX 50 нови асфалтна база Marini IRON T-BOX 50
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 2023 Километража Сила
Германија, Finowfurt Bei Berlin
BSS heavy machinery GmbH
16 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година Километража Сила
Италија, Area Industriale
нови асфалтна база Marini NEW bagFALT Big Bag Melting Unit нови асфалтна база Marini NEW bagFALT Big Bag Melting Unit
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година Километража Сила
Турција
нови асфалтна база Marini NEW Thermal Oil Heater
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година Километража Сила
Турција, Ankara
нови асфалтна база Marini NEW drumFALT Drum Melting Unit нови асфалтна база Marini NEW drumFALT Drum Melting Unit нови асфалтна база Marini NEW drumFALT Drum Melting Unit
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година Километража Сила
Турција, Ankara
нови асфалтна база Marini NEW MARINI BE TOWER 2000P нови асфалтна база Marini NEW MARINI BE TOWER 2000P нови асфалтна база Marini NEW MARINI BE TOWER 2000P
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година Километража Сила
Турција, Ankara
нови асфалтна база Marini NEW MARINI TOP TOWER 4500 нови асфалтна база Marini NEW MARINI TOP TOWER 4500 нови асфалтна база Marini NEW MARINI TOP TOWER 4500
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
35.110 € GBP 30.000 GBP
Фреза за асфалт
Длабочина на обработка 8382 мм
Година Километража 1300 м/ч Сила
Обединето Кралство, Sunderland Tyne And Wear Sr52Bp
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 2023 Километража Сила
Германија, Finowfurt Bei Berlin
BSS heavy machinery GmbH
16 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 2003 Километража Сила
Полска, Ruda Śląska
Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
11 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 1998 Километража 11200 м/ч Сила
Италија, Mambellina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 2023 Километража Сила
Германија, Finowfurt Bei Berlin
BSS heavy machinery GmbH
16 години на Machineryline
фреза за асфалт Marini MP2100 фреза за асфалт Marini MP2100 фреза за асфалт Marini MP2100
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2003 Километража 4000 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 1998 Километража Сила
Германија, Karlsruhe
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи
Претплати се