Филтри -

Изградба на патишта Caterpillar

Резултати од пребарување: 70 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

70 огласа: Изградба на патишта Caterpillar

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Евро Euro 5
Година 2017 Километража 1700 м/ч Сила
Белгија, Stabroek
Контактирајте го продавачот
220.000 US$ EUR ≈ 202.900 €
Асфалт павер гасеничар
Година Километража 4300 м/ч Сила
Белгија, Stabroek
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
75.000 US$ EUR ≈ 69.170 €
Асфалт павер со тркала
Ширина на полагање 5 мм Капацитет на резервоар 6.5 м³
Година 2013 Километража 11500 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2007 Километража 6200 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 1992 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 1999 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
5.200 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Длабочина на обработка 127 мм
Година 2006 Километража 600 м/ч Сила
Германија, Boxberg/Oberlausitz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2018-01-18 Километража Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
47.500 US$ EUR ≈ 43.810 €
Фреза за асфалт
Длабочина на обработка 320 мм
Година 2011 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
125.000 US$ EUR ≈ 115.300 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2017 Километража 3500 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2010 Километража 2283 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2017 Километража 5 м/ч Сила
Италија, Mambellina
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2006 Километража Сила
Полска, Rytwiany
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2017 Километража 5500 м/ч Сила
Германија, Malsch
Контактирајте го продавачот
аукција 39.600 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2014 Километража 5783 м/ч Сила
Литванија, Klaipėda
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2011 Километража 5474 м/ч Сила
Германија, Malsch
Контактирајте го продавачот
155.000 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2016 Километража 2750 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 59.950 €
Фреза за асфалт
Година 10/2010 Километража 200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
90.000 US$ EUR ≈ 83.000 €
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2002 Километража 8087 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
фреза за асфалт Caterpillar PM200
1
Контактирајте го продавачот
130.000 US$ EUR ≈ 119.900 €
Фреза за асфалт
Длабочина на обработка 304 мм
Година 2011 Километража 6900 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
68.000 US$ EUR ≈ 62.710 €
Фреза за асфалт
Година 2018 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
98.700 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2012 Километража 4340 м/ч Сила
Романија, ILFOV
Контактирајте го продавачот
230.000 US$ EUR ≈ 212.100 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2017 Километража 4432 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
104.000 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2017 Километража 3020 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2011 Километража 4356 м/ч Сила
Италија, Mambellina
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 70 огласа
Прикажи