Филтри -

Изградба на патишта Dynapac

Резултати од пребарување: 95 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

95 огласа: Изградба на патишта Dynapac

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2007 Километража 8515 м/ч Сила
Италија, Afragola (NA)
Контактирајте го продавачот
31.480 € PLN 135.000 PLN
Асфалт павер гасеничар
Година 2003 Километража 3000 м/ч Сила
Полска, Pułtusk
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2021 Километража 1015 м/ч Сила
Германија, Malsch
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година Километража 11266 м/ч Сила
Холандија, Bosschenhoofd
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година Километража 6080 м/ч Сила
Холандија, Bosschenhoofd
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 55.310 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2002 Километража 8000 м/ч Сила
Украина, Остриця
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Фреза за асфалт
Длабочина на обработка 200 мм
Година 2011 Километража 4710 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Машина за поплочување тротоари
Година 2017 Километража Сила
Германија, Friedberg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтерка
Евро Euro 5
Година 2023 Километража 101 м/ч Сила
Полска, Ruda Śląska
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2009 Километража 9047 м/ч Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
57.000 US$ EUR ≈ 52.540 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2016 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Асфалт павер со тркала
Година Километража 4723 м/ч Сила
Холандија, Roermond
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Асфалт павер со тркала
Година 2008 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2010 Километража 5900 м/ч Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2002 Километража 2205 м/ч Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2012 Километража 6300 м/ч Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
8.800 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Евро Euro 2
Година 09/1992 Километража 3100 м/ч Сила
Бугарија, Kubrat
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2004 Километража 6500 м/ч Сила
Турција, Yenimahalle/Ankara
Контактирајте го продавачот
46.400 € PLN 199.000 PLN
Асфалтна база
Година 2008 Километража 8832 м/ч Сила
Полска, Pułtusk
Контактирајте го продавачот
42.900 € PLN 184.000 PLN
Асфалт павер гасеничар
Година 2005 Километража 11598 м/ч Сила
Полска, Gmina Tuliszków
Контактирајте го продавачот
28.750 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2004 Километража 9430 м/ч Сила
Полска, Dębica
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 1994 Километража 1409 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
47.800 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2018 Километража 2894 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
295.000 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Евро Euro 5
Година 2024 Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2013 Километража 2720 м/ч Сила
Холандија, Culemborg
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 95 огласа
Прикажи