Филтри -

Изградба на патишта Strassmayr

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

25 огласа: Изградба на патишта Strassmayr

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Евро Euro 4
Година 2021 Километража 1500 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2023 Километража Сила
Украина, м. Львів
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Евро Euro 5
Година 2023 Километража Сила
Украина, м. Львів
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2015 Километража Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2023 Километража Сила
Украина, м. Львів
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Евро Euro 5
Година 2023 Километража Сила
Украина, м. Львів
нови машина за рециклирање на асфалт Strassmayr AC-E нови машина за рециклирање на асфалт Strassmayr AC-E нови машина за рециклирање на асфалт Strassmayr AC-E
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2023 Километража Сила
Украина, м. Львів
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Ширина на полагање 3000 мм
Година 2023 Километража Сила
Украина, м. Львів
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Евро Euro 5
Година 2023 Километража Сила
Украина, м. Львів
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за ивичници
Година 2023 Километража Сила
Украина, Lviv
нови машина за рециклирање на асфалт Strassmayr STP нови машина за рециклирање на асфалт Strassmayr STP
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2023 Километража Сила
Украина, м. Львів
нови прскалка за битуменска емулзија Strassmayr A 500 нови прскалка за битуменска емулзија Strassmayr A 500 нови прскалка за битуменска емулзија Strassmayr A 500
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2023 Километража Сила
Украина, м. Львів
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2023 Километража Сила
Украина, м. Львів
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2023 Километража Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2004 Километража 2668 м/ч Сила
Холандија, Steenwijk
Контактирајте го продавачот
648.000 €
Асфалтна база
Година 2022 Километража Сила
Полска, Przezmierowo
RB Trading International
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за ивичници
Година 2024 Километража Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
17.950 US$ EUR ≈ 16.480 €
Прскалка за битуменска емулзија
Евро Euro 3
Година 07/2008 Километража 377 м/ч Сила
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
24.040 € PLN 103.000 PLN
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2006 Километража Сила
Полска, Zawoja
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2000 Километража 3510 м/ч Сила
Германија, Konz
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Прскалка за битуменска емулзија
Година 1993 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за посипување чакал
Година 2009 Километража Сила
Полска, Zofiówka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 1999 Километража 1809 м/ч Сила
Холандија, Steenwijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2000 Километража 3600 м/ч Сила
Холандија, Steenwijk
Контактирајте го продавачот
3.919 € CZK 99.000 CZK
Прскалка за битуменска емулзија
Година 1997 Километража Сила
Чехија, Bystřany u Teplic
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи