Филтри -

Градежни натоварувачи Caterpillar

Резултати од пребарување: 1804 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

1804 огласа: Градежни натоварувачи Caterpillar

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
товарач гасеничар Caterpillar 963
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Контактирајте го продавачот
21.000 US$ EUR ≈ 19.710 €
Натоварувач со тркала
Носивост 3000 кг Капацитет на лопата 4.2 м³
Година 07/2020 Километража Сила
Хонг Конг
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
32.250 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Висина за истовар 3.5 м Капацитет на лопата 1.3 м³
Година 2011 Километража 1524 м/ч Сила
Украина, Пустомитівський район, с. Пасіки-Зубрицькі
Контактирајте го продавачот
127.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2019 Километража 5502 м/ч Сила
Германија, Klipphausen
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 26.290 €
Натоварувач со тркала
Година 2023 Километража Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
18.800 US$ EUR ≈ 17.650 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 3
Година 07/2016 Километража 860 м/ч Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
18.800 US$ EUR ≈ 17.650 €
Натоварувач со тркала
Година 07/2015 Километража 3880 км Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.080 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 3
Година 2021 Километража 2800 м/ч Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
16.800 US$ EUR ≈ 15.770 €
Натоварувач со тркала
Година 04/2014 Километража 36600 км Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
17.800 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 3
Година 03/2016 Километража Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
17.200 US$ EUR ≈ 16.150 €
Натоварувач со тркала
Година 2019 Километража 3232 м/ч Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
16.800 US$ EUR ≈ 15.770 €
Натоварувач со тркала
Година 07/2011 Километража 3680 км Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 15.020 €
Натоварувач со тркала
Година 2020 Километража Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
17.600 US$ EUR ≈ 16.520 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 3
Година 02/2016 Километража Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
17.600 US$ EUR ≈ 16.520 €
Натоварувач со тркала
Година 07/2020 Километража 3878 км Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
12.800 US$ EUR ≈ 12.020 €
Натоварувач со тркала
Година 05/2015 Километража 3688 км Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.780 €
Мини натоварувач
Година 2018 Километража 1220 м/ч Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг Капацитет на лопата 4.5 м³
Година 2022 Километража Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.780 €
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг Евро Euro 2 Капацитет на лопата 4.2 м³
Година 02/2022 Километража 350 м/ч Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
16.880 US$ EUR ≈ 15.850 €
Натоварувач со тркала
Година 06/2015 Километража 4679 км Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.080 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 2
Година 07/2020 Километража Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 12.200 €
Натоварувач со тркала
Година 07/2010 Километража 4599 км Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Натоварувач со тркала
Носивост 6000 кг Евро Euro 2 Капацитет на лопата 5 м³
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
аукција 21.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Капацитет на лопата 2.45 м³
Година 2000 Километража 6754 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2001 Километража Сила
Германија, Großbeeren
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1804 огласа
Прикажи
Претплати се