Филтри -

Градежни натоварувачи Komatsu

Резултати од пребарување: 584 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

584 огласа: Градежни натоварувачи Komatsu

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.800 US$ EUR ≈ 17.650 €
Натоварувач со тркала
Носивост 3000 кг Капацитет на лопата 2.5 м³
Година 2013 Километража 3600 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
18.300 US$ EUR ≈ 17.180 €
Натоварувач со тркала
Носивост 3000 кг Капацитет на лопата 2.7 м³
Година 2013 Километража 4150 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
23.500 US$ EUR ≈ 22.060 €
Натоварувач со тркала
Носивост 4500 кг Капацитет на лопата 3.5 м³
Година 2015 Километража 2600 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
58.500 US$ EUR ≈ 54.910 €
Натоварувач со тркала
Носивост 6000 кг Капацитет на лопата 5 м³
Година 2013 Километража 5430 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2008 Километража Сила
Унгарија, Kunszentmiklós
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2014 Километража 22100 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Капацитет на лопата 3.3 м³
Година 01/2016 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Капацитет на лопата 3.3 м³
Година 06/2020 Километража 3510 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 7000 кг Евро Euro 3 Висина за истовар 3.275 м Капацитет на лопата 3.9 м³
Година Километража Сила
Кина, He Fei Shi
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.470 €
Натоварувач со тркала
Носивост 4000 кг Евро Euro 3 Висина за истовар 3.885 м Капацитет на лопата 2.3 м³
Година Километража Сила
Кина, He Fei Shi
Контактирајте го продавачот
100.000 US$ EUR ≈ 93.870 €
Натоварувач со тркала
Носивост 45400 кг Евро Euro 3
Година 2018 Километража 25000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
38.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Капацитет на лопата 0.8 м³
Година 2019 Километража 1080 м/ч Сила
Германија, Westerstede
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.770 €
Натоварувач со тркала
Година 2008 Километража Сила
Кина, Shanghai
NAN HUA MACHINERY CO., LTD
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 13.140 €
Натоварувач со тркала
Година 2011 Километража Сила
Кина, Shanghai
NAN HUA MACHINERY CO., LTD
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2021 Километража 7509 м/ч Сила
Турција, Üsküdar/İstanbul
Контактирајте го продавачот
145.000 US$ EUR ≈ 136.100 €
Натоварувач со тркала
Носивост 3000 кг Евро Euro 3 Висина за истовар 15 м Капацитет на лопата 7 м³
Година 06/2019 Километража 10000 км Сила
Хонг Конг
натоварувач со тркала Komatsu WA 430-6 натоварувач со тркала Komatsu WA 430-6 натоварувач со тркала Komatsu WA 430-6
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2021 Километража 6080 м/ч Сила
Турција, Üsküdar/İstanbul
натоварувач со тркала Komatsu WA470 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
100 €
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Романија, Satu Mare
натоварувач со тркала Komatsu WA470
1
Контактирајте го продавачот
100 €
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Романија
натоварувач со тркала Komatsu WA380
1
Контактирајте го продавачот
100 €
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2021 Километража 7431 м/ч Сила
Турција, Üsküdar/İstanbul
натоварувач со тркала Komatsu WA 600-6
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2017 Километража 11600 м/ч Сила
Германија, Frankfurt am Main
Контактирајте го продавачот
82,06 € TRY 2.850 TRY
Натоварувач со тркала
Година 2005 Километража 10000 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2018 Километража 15517 м/ч Сила
Турција, Üsküdar/İstanbul
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 584 огласа
Прикажи
Претплати се