Филтри -

Градежни натоварувачи Case

Резултати од пребарување: 250 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

250 огласа: Градежни натоварувачи Case

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Носивост 1136 кг Евро Euro 3
Година 2024 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Носивост 1135 кг
Година 2023 Километража Сила
Украина
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Висина за истовар 2.94 м Капацитет на лопата 5 м³
Година 2018 Километража 6099 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
66.500 US$ EUR ≈ 61.300 €
Мини натоварувач
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 05/2007 Километража 12300 м/ч Сила
Германија, Munich
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Носивост 1200 кг Висина за истовар 3048 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
82.000 € Со вклучен ДДВ
Натоварувач со тркала
Носивост 5734 кг Евро Euro 5 Висина за истовар 2.8 м Капацитет на лопата 2.7 м³
Година 2018 Километража 4522 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
66.500 US$ EUR ≈ 61.300 €
Мини натоварувач
Носивост 1135 кг
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Носивост 1135 кг
Година 2024 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Носивост 1680 кг
Година 2024 Километража Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
95.000 € Со вклучен ДДВ
Натоварувач со тркала
Носивост 6379 кг Евро Euro 4 Висина за истовар 2.8 м Капацитет на лопата 2.7 м³
Година 2018 Километража 4400 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
14.510 € CZK 369.000 CZK
Натоварувач со тркала
Година 2006 Километража 6186 м/ч Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Холандија, Goor
Контактирајте го продавачот
48.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Капацитет на лопата 8 м³
Година 06/2013 Километража 9800 м/ч Сила
Литванија, Klaipėda
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Година 2023 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Година 2023 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Година 2023 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Носивост 790 кг Висина за истовар 2.47 м
Година 2015 Километража 1031 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
66.873 €
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2019 Километража Сила
Данска, Dk-9700 Brønderslev
нови мини натоварувач Case SV250 (Акція!!!) нови мини натоварувач Case SV250 (Акція!!!)
2
Контактирајте го продавачот
66.500 US$ EUR ≈ 61.300 €
Мини натоварувач
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
39.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2011 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 13400 кг Капацитет на лопата 3.1 м³
Година 2024 Километража Сила
Украина, Остриця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 8700 кг Висина за истовар 4.44 м Капацитет на лопата 4.8 м³
Година 2024 Километража Сила
Украина, Остриця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Носивост 840 кг
Година 2024 Километража Сила
Украина, Остриця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Носивост 1135 кг
Година 2024 Километража Сила
Украина, Остриця
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 250 огласа
Прикажи