Филтри -

Градежни натоварувачи SDLG

Резултати од пребарување: 379 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

379 огласа: Градежни натоварувачи SDLG

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.860 €
Натоварувач со тркала
Носивост 17200 кг Капацитет на лопата 5 м³
Година 2022 Километража 117 м/ч Сила
Хонг Конг
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг Евро Euro 3 Висина за истовар 3.35 м Капацитет на лопата 3 м³
Година 01/2018 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Minhang District
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.540 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 3 Висина за истовар 3.4 м Капацитет на лопата 3 м³
Година 2019 Километража 3500 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.410 €
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг Капацитет на лопата 3 м³
Година 2022 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.540 €
Натоварувач со тркала
Висина за истовар 3.27 м Капацитет на лопата 3 м³
Година 2022 Километража 1500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.730 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 3 Висина за истовар 3.4 м Капацитет на лопата 3 м³
Година 2018 Километража 3700 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг Висина за истовар 4 м Капацитет на лопата 3 м³
Година 2022 Километража 600 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Machinery Trader Group Co., Ltd
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг Евро Euro 2
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
23.800 US$ EUR ≈ 22.290 €
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг Капацитет на лопата 5 м³
Година 2022 Километража 116 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
23.900 US$ EUR ≈ 22.380 €
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг Висина за истовар 3.27 м Капацитет на лопата 3 м³
Година 2022 Километража 116 м/ч Сила
Кина, Shanghai
натоварувач со тркала SDLG LG956L натоварувач со тркала SDLG LG956L натоварувач со тркала SDLG LG956L
3
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
17.200 US$ EUR ≈ 16.110 €
Натоварувач со тркала
Носивост 3000 кг Евро Euro 3 Висина за истовар 2.95 м Капацитет на лопата 1.6 м³
Година 2023 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2021 Километража Сила
Јужна Африка, Vosburg
натоварувач со тркала SDLG LG956L натоварувач со тркала SDLG LG956L натоварувач со тркала SDLG LG956L
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2021 Километража Сила
Јужна Африка, Vosburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2021 Километража Сила
Јужна Африка, Vosburg
Контактирајте го продавачот
17.600 €
Натоварувач со тркала
Носивост 6000 кг Висина за истовар 3.18 м Капацитет на лопата 4.5 м³
Година 2021 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2022 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
72.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг Евро Euro 2 Капацитет на лопата 3 м³
Година 01/2024 Километража 5 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг Капацитет на лопата 3 м³
Година 02/2022 Километража 1500 км Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.730 €
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг Капацитет на лопата 4 м³
Година 2022 Километража 817 м/ч Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.860 €
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг Евро Euro 2 Висина за истовар 3080 м Капацитет на лопата 3.5 м³
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
12.500 US$ EUR ≈ 11.710 €
Натоварувач со тркала
Висина за истовар 2.95 м Капацитет на лопата 2 м³
Година 2019 Километража 780 м/ч Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
17.500 US$ EUR ≈ 16.390 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 2 Висина за истовар 3050 м Капацитет на лопата 3.8 м³
Година 2018 Километража 871 м/ч Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.730 €
Натоварувач со тркала
Носивост 4998.59 кг Евро Euro 3 Капацитет на лопата 4.001171 м³
Година 2023 Километража 117 м/ч Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.860 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 2
Година 04/2022 Километража 1012 м/ч Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 379 огласа
Прикажи
Претплати се