Филтри -

Градежни натоварувачи XCMG

Резултати од пребарување: 196 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

196 огласа: Градежни натоварувачи XCMG

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
натоварувач со тркала XCMG ZL50G натоварувач со тркала XCMG ZL50G
2
Контактирајте го продавачот
59.000 US$ EUR ≈ 55.390 €
Натоварувач со тркала
Капацитет на лопата 3.2 м³
Година 2018 Километража 1838 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
19.900 US$ EUR ≈ 18.680 €
Натоварувач со тркала
Носивост 3000 кг
Година 2017 Километража 443 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 5500 кг Евро Euro 2 Висина за истовар 3100 м Капацитет на лопата 3.2 м³
Година 2022 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 3000 кг Евро Euro 2 Висина за истовар 2930 м Капацитет на лопата 1.8 м³
Година 2023 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
42.000 US$ EUR ≈ 39.430 €
Натоварувач со тркала
Носивост 5500 кг Висина за истовар 3.1 м Капацитет на лопата 3 м³
Година 2018 Километража 5000 м/ч Сила
Украина, Бишів
Контактирајте го продавачот
48.000 US$ EUR ≈ 45.060 €
Натоварувач со тркала
Носивост 5500 кг Капацитет на лопата 3.5 м³
Година 2019 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 26.290 €
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг Висина за истовар 3.09 м Капацитет на лопата 4.5 м³
Година 2016 Километража 5100 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
19.700 US$ EUR ≈ 18.490 €
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг Висина за истовар 5.4 м Капацитет на лопата 4.5 м³
Година 2015 Километража 7000 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 30.040 €
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг Висина за истовар 3.1 м Капацитет на лопата 4.5 м³
Година 2021 Километража 100 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.080 €
Натоварувач со тркала
Носивост 3000 кг Висина за истовар 4.87 м Капацитет на лопата 2.5 м³
Година 2016 Километража 6000 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
56.000 US$ EUR ≈ 52.570 €
Натоварувач со тркала
Носивост 6000 кг Висина за истовар 5.55 м
Година 2018 Километража 100 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
20.800 US$ EUR ≈ 19.530 €
Натоварувач со тркала
Година 05/2020 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.780 €
Натоварувач со тркала
Година 2020 Километража Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.650 €
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг Евро Euro 3 Висина за истовар 3.72 м Капацитет на лопата 2.55 м³
Година Километража Сила
Кина, Nanjing
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг Евро Euro 3 Висина за истовар 3.72 м Капацитет на лопата 5 м³
Година Километража Сила
Кина, Nanjing
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг Евро Euro 3 Висина за истовар 3.1 м Капацитет на лопата 3 м³
Година Километража Сила
Кина, Nanjing
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.650 €
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг Висина за истовар 3720 м Капацитет на лопата 2.55 м³
Година Километража Сила
Кина, Nanjing
Контактирајте го продавачот
21.500 US$ EUR ≈ 20.180 €
Натоварувач со тркала
Носивост 5500 кг Капацитет на лопата 4.5 м³
Година 2019 Километража 1800 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 37.550 €
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг Висина за истовар 3.5 м Капацитет на лопата 4.5 м³
Година 2021 Километража 900 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.780 €
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг Висина за истовар 3.1 м Капацитет на лопата 4 м³
Година 01/2021 Километража 1200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
21.000 US$ EUR ≈ 19.710 €
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг Капацитет на лопата 3 м³
Година 03/2020 Километража 2500 км Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2020 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
18.100 US$ EUR ≈ 16.990 €
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг Висина за истовар 5.51 м Капацитет на лопата 4.5 м³
Година 2013 Километража 8000 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
19.200 US$ EUR ≈ 18.020 €
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг Висина за истовар 3.72 м Капацитет на лопата 5 м³
Година 2022 Километража 714 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.590 €
Натоварувач со тркала
Носивост 19700 кг Висина за истовар 3750 м Капацитет на лопата 3.5 м³
Година 2021 Километража 1100 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 196 огласа
Прикажи
Претплати се