Филтри -

Градежни машини Wolff

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Градежни машини Wolff

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Мини натоварувач гасеничар
Година Километража 1 м/ч Сила
Холандија, Oldenzaal
кула кран Wolff WK 160 B кула кран Wolff WK 160 B кула кран Wolff WK 160 B
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 13.9 м Дофат на стрела 50 м Дофаќач 50 м Носивост 12000 кг Капацитет на крајот на стрелата 2.75 т Брзина на подигање на товар 67 м/мин
Година 1997 Километража Сила
Унгарија, Dunakeszi
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 28.5 м Дофат на стрела 50 м Носивост 6000 кг
Година 1991 Километража Сила
Полска, Baniocha
кула кран Wolff WK 71 SL кула кран Wolff WK 71 SL кула кран Wolff WK 71 SL
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 24 м Дофат на стрела 46 м Носивост 6000 кг
Година 1993 Километража Сила
Полска, Baniocha
кула кран Wolff 192SL
1
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 35 м Дофат на стрела 60 м Капацитет на крајот на стрелата 1.6 т
Година 1992 Километража Сила
Полска, Warsaw
кула кран Wolff 4615SL
1
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 27 м Дофат на стрела 46 м Носивост 6000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.5 т
Година 2000 Километража Сила
Литванија, Kaunas
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се