Филтри -

Градежни машини TICAB

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини TICAB: 24 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Греач на асфалт
Година 2021 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2021 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за полнење на шевови
Година 2021 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2021 Километража Сила 10 kW
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за полнење на шевови
Година 2021 Километража Сила 130 kW
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
35.400 € Со вклучен ДДВ
Машина за полнење на шевови
Година 06/2020 Километража Сила 15 kW
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 06/2020 Километража Сила
Украина, Житомир
нови прскалка за битуменска емулзија TICAB Bitumen emulsion sprayer BS-200 нови прскалка за битуменска емулзија TICAB Bitumen emulsion sprayer BS-200 нови прскалка за битуменска емулзија TICAB Bitumen emulsion sprayer BS-200
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 05/2020 Километража Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Греач на асфалт
Година 06/2020 Километража Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга градежна машина
Година 01/2021 Километража Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 05/2020 Километража Сила 6 kW
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 06/2020 Километража Сила 14 кс
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
5.300 € Со вклучен ДДВ
Прскалка за битуменска емулзија
Година 05/2020 Километража Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
6.800 €
Прскалка за битуменска емулзија
Година 09/2020 Километража Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Греач на асфалт
Носивост 1500 кг
Година 11/2020 Километража Сила
Украина, Житомир
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се