Филтри -

Градежни машини Putzmeister од Шпанија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

14 огласа: Градежни машини Putzmeister од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Малтер пумпа
Година 2018 Километража 100 м/ч Сила
Шпанија, Amposta
Контактирајте го продавачот
84.500 € Без ДДВ
Стационарна пумпа за бетон
Евро Euro 4
Година 2020 Километража 290 м/ч Сила
Шпанија, Madrid
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2018 Километража 55233 км Сила
Шпанија, Getafe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2017 Километража 72100 км Сила
Шпанија, Getafe
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Стационарна пумпа за бетон
Година 09/2010 Километража 526 м/ч Сила
Шпанија, Getafe
Контактирајте го продавачот
110.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 3
Година 12/1999 Километража 127542 км Сила
Шпанија, Seville
пумпа за бетон Putzmeister THE BEST STOCK THE CONCRETE PUMPS IN SPAIN BEDTRANS пумпа за бетон Putzmeister THE BEST STOCK THE CONCRETE PUMPS IN SPAIN BEDTRANS пумпа за бетон Putzmeister THE BEST STOCK THE CONCRETE PUMPS IN SPAIN BEDTRANS
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел Schwing , Cifa , Junjin , Sebhsa , Sermac , Sebhsa
Година Километража Сила
Шпанија, Reus (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година Километража Сила
Шпанија, Reus (Tarragona)
стационарна пумпа за бетон Putzmeister BSC1005
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година 2000 Километража Сила
Шпанија, Madrid
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Стационарна пумпа за бетон
Година 1997 Километража 3075 м/ч Сила
Шпанија, Madrid
Контактирајте го продавачот
54.800 € Без ДДВ
Стационарна пумпа за бетон
Година 01/2004 Километража 1500 м/ч Сила
Шпанија, Madrid
Контактирајте го продавачот
217.400 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 2005 Километража 3000 м/ч Сила
Шпанија, Madrid
пумпа за бетон Putzmeister PM 52/5, mercedes 4148 пумпа за бетон Putzmeister PM 52/5, mercedes 4148 пумпа за бетон Putzmeister PM 52/5, mercedes 4148
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел 52M BSF16H
Година 2003 Километража 145000 км Сила
Шпанија, Granada
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Модел BRF 15 H
Година 1991 Километража Сила
Шпанија, Granada
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се