Филтри -

Градежни машини Putzmeister

Резултати од пребарување: 264 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

264 огласа: Градежни машини Putzmeister

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
стационарна пумпа за бетон Putzmeister P 720 D
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година 2022 Километража 7 м/ч Сила
Германија
стационарна пумпа за бетон Putzmeister P 715 SD
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година 2013 Километража 1300 м/ч Сила
Германија
стационарна пумпа за бетон Putzmeister BSA 702
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година 2003 Километража 600 м/ч Сила
Германија
пумпа за бетон Putzmeister M46 пумпа за бетон Putzmeister M46
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година 2009 Километража Сила
Германија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година 2008 Километража 6000 м/ч Сила
Германија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година 2023 Километража Сила
Германија
стационарна пумпа за бетон Putzmeister BSA 1005 D стационарна пумпа за бетон Putzmeister BSA 1005 D
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година 2007 Километража 86 м/ч Сила
Германија
пумпа за бетон Putzmeister BSF 20.09 H (IN 3225) пумпа за бетон Putzmeister BSF 20.09 H (IN 3225)
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел M 20
Година 2006 Километража 154556 км Сила
Германија, Aichtal
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Стрела за заливање со бетон
Година 1999 Километража Сила
Турција, İstanbul
стрела за заливање со бетон Putzmeister RV 10
1
Контактирајте го продавачот
3.000 €
Стрела за заливање со бетон
Година 2006 Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
69.000 US$ EUR ≈ 65.490 €
Пумпа за бетон
Модел 46m-5RZ
Година 05/2006 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
стационарна пумпа за бетон Putzmeister BSA 1005D стационарна пумпа за бетон Putzmeister BSA 1005D стационарна пумпа за бетон Putzmeister BSA 1005D
3
Контактирајте го продавачот
19.800 €
Стационарна пумпа за бетон
Година 1999 Километража 2998 м/ч Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел 63m
Година 2012 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел 42m with 4 boom sections
Година 09/2011 Километража 128726 км Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
19.700 € Без ДДВ
Стационарна пумпа за бетон
Година 2016 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 3
Година 05/2013 Километража 15192 км Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел 49m
Година 07/2012 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
58.000 € Без ДДВ
Стационарна пумпа за бетон
Година 2011 Километража 482 м/ч Сила
Украина, Одесская обл
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 06/2012 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
нови стационарна пумпа за бетон Putzmeister GVH 2/2 130 Shut-off valve Sperrschieber нови стационарна пумпа за бетон Putzmeister GVH 2/2 130 Shut-off valve Sperrschieber нови стационарна пумпа за бетон Putzmeister GVH 2/2 130 Shut-off valve Sperrschieber
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година Километража Сила
Украина, Києво - Святошинський р-н
нови стационарна пумпа за бетон Putzmeister BSA 1409 D
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година 2022 Километража Сила
Украина, Rivne
нови стационарна пумпа за бетон Putzmeister M 740 D нови стационарна пумпа за бетон Putzmeister M 740 D
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година 2023 Километража Сила
Украина, Rivne
нови пумпа за бетон Putzmeister BSF 36.4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел BSF 36.4
Година 2023 Километража Сила
Украина, Rivne
нови пумпа за бетон Putzmeister POMPA CU SNEC SP 11 THF Eco
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2022 Километража Сила
Романија, Cluj-Napoca
Utilben Utilaje Import
7 години на Machineryline
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 264 огласа
Прикажи
Претплати се