Филтри -

Градежни машини Pi Makina

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

28 огласа: Градежни машини Pi Makina

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 49.8 м Дофат на стрела 60 м Носивост 10000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1450 т
Година 0/2024 Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 55.5 м Дофат на стрела 60 м Носивост 8000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1150 т
Година 01/2024 Километража Сила
Турција, Ankara
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 49.8 м Дофат на стрела 60 м Носивост 10000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1450 т
Година 01/2024 Километража Сила
Турција, Ankara
нови фабрика за бетон Pi Makina Pi 55 ECO - SINGLE SHAFT 55m³ MOBILE CONCRETE BATCHING PLANTS
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 49.8 м Дофат на стрела 60 м Носивост 10000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1450 т
Година 01/2024 Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Турција, Ankara
нови фабрика за бетон Pi Makina 120 MTS MOBILE CONCRETE BATCHING PLANT - TWIN SHAFT нови фабрика за бетон Pi Makina 120 MTS MOBILE CONCRETE BATCHING PLANT - TWIN SHAFT нови фабрика за бетон Pi Makina 120 MTS MOBILE CONCRETE BATCHING PLANT - TWIN SHAFT
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Турција, Ankara
нови фабрика за бетон Pi Makina 60 CP COMPACT CONCRETE PLANT нови фабрика за бетон Pi Makina 60 CP COMPACT CONCRETE PLANT нови фабрика за бетон Pi Makina 60 CP COMPACT CONCRETE PLANT
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 0/2023 Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 0/2023 Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел 140 47
Година 2023 Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за производство на бетонски блокови
Година 0/2024 Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 49.8 м Дофат на стрела 60 м Носивост 10000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1450 т
Година 0/2024 Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 0/2023 Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 0/2024 Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 07/2023 Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 0/2023 Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 04/2024 Километража Сила
Турција, Ankara
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи