Филтри -

Градежни машини POTAIN

Резултати од пребарување: 144 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини POTAIN: 144 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
28.500 € Со вклучен ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 22 м Дофат на стрела 30 м Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година 1995 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 65 м Носивост 12000 кг
Година 1998 Километража Сила
Холандија, Vierpolders
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција 1.500 €
Кула кран
Година 1986 Километража Сила
Белгија, Mont-Saint-Guibert
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Дофат на стрела 70 м Носивост 12000 кг
Година 2001 Километража Сила
Франција, Dry
кула кран POTAIN MDT-259, J10
1
Контактирајте го продавачот
345.000 € Без ДДВ
Кула кран
Носивост 10000 кг
Година 2017 Километража Сила
Германија, Frankfurt/Main
кула кран POTAIN MDT 219 J10
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 40 м Дофат на стрела 60 м Носивост 8000 кг
Година 2018 Километража Сила
Холандија, Vierpolders
кула кран POTAIN MD 238A
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 32.7 м Дофат на стрела 65 м Носивост 12000 кг
Година 2007 Километража Сила
Холандија, Vierpolders
кула кран POTAIN MD265C
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 36.6 м Дофат на стрела 65 м Носивост 12000 кг
Година 2012 Километража Сила
Холандија, Vierpolders
кула кран POTAIN MD235J12
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 60 м Носивост 12000 кг
Година 1994 Километража Сила
Холандија, Vierpolders
кула кран POTAIN SP185A
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 60 м Носивост 8000 кг
Година 1997 Километража Сила
Холандија, Vierpolders
кула кран POTAIN MD185BH10
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 60 м Носивост 10000 кг
Година 2000 Километража Сила
Холандија, Vierpolders
кула кран POTAIN 743E кула кран POTAIN 743E кула кран POTAIN 743E
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 1979 Километража Сила
Португалија, Guimarães
кула кран POTAIN MD 175
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 55 м Носивост 8000 кг
Година 1993 Километража Сила
Холандија, Vierpolders
кула кран POTAIN MD238
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 50 м Дофат на стрела 60 м Носивост 12000 кг
Година 2001 Километража Сила
Холандија, Vierpolders
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2007 Километража Сила
Италија, Merate
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 144 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се