Филтри -

Градежни машини Omme од Холандија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

15 огласа: Градежни машини Omme од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 27 м Дофат на стрела 19 м Носивост 230 кг
Година 2022 Километража 81 м/ч Сила
Холандија, Barneveld
Контактирајте го продавачот
17.950 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 20 м Носивост 200 кг
Година 2007 Километража 915 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Хидраулична зглобна платформа
Година 2010 Километража 1630 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
17.750 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 15.35 м
Година 2015 Километража Сила
Холандија, Marknesse
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 12.5 м
Година 2015 Километража Сила
Холандија, Marknesse
Контактирајте го продавачот
17.750 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 1.53 м
Година 2015 Километража Сила
Холандија, Marknesse
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Телескопска дигалка
Година 2007 Километража Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Телескопска дигалка
Година 2013 Километража 3732 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
17.950 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 19.1 м Носивост 200 кг
Година 2012 Километража Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Носивост 240 кг
Година 2008 Километража 1398 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 20.8 м
Година 2008 Километража 3443 м/ч Сила
Холандија, PD Beringe
Контактирајте го продавачот
24.950 €
Телескопска дигалка
Носивост 200 кг
Година 2008 Километража Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
16.950 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 16 м Носивост 200 кг
Година 2013 Километража 630 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
29.950 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 27 м Носивост 200 кг
Година 2015 Километража 2032 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
11.950 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 9.9 м Носивост 125 кг
Година 2012 Километража 2059 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се