Филтри -

Градежни машини Omme

Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

34 огласа: Градежни машини Omme

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Евро Euro 4 Висина на подигање 22 м Дофат на стрела 22 м Носивост 200 кг
Година 06/2012 Километража 235 м/ч Сила
Бугарија, Kubrat
Контактирајте го продавачот
32.400 € PLN 139.900 PLN
Телескопска дигалка
Висина на подигање 25.6 м Дофат на стрела 12.6 м Носивост 200 кг
Година 2008 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
10.950 €
Телескопска дигалка
Носивост 125 кг
Година 2011 Километража Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
13.950 €
Телескопска дигалка
Носивост 200 кг
Година 2012 Километража 2604 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
13.950 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 15.3 м Носивост 200 кг
Година 2012 Километража 5000 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
15.950 €
Телескопска дигалка
Носивост 200 кг
Година 2012 Километража Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
22.950 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 29.7 м Носивост 200 кг
Година 2004 Километража 4476 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
13.950 €
Телескопска дигалка
Носивост 200 кг
Година 2012 Километража 2825 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
9.950 €
Телескопска дигалка
Носивост 125 кг
Година 2012 Километража 2059 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
9.950 €
Телескопска дигалка
Носивост 125 кг
Година 2012 Километража 2727 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
22.950 €
Телескопска дигалка
Носивост 200 кг
Година 2008 Километража Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
27.950 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 29.7 м
Година 2008 Километража 774 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
25.300 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 25.8 м Дофат на стрела 12.6 м Носивост 200 кг
Година 2006 Километража 2800 м/ч Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Контактирајте го продавачот
25.300 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Модел 2600 Висина на подигање 25.8 м Дофат на стрела 12.6 м Носивост 200 кг
Година 2006 Километража 2811 м/ч Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Контактирајте го продавачот
аукција 10.000 €
Телескопска дигалка
Година Километража Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
32.420 € PLN 140.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел 2350 RBDJ Висина на подигање 24 м Дофат на стрела 12.2 м Носивост 200 кг
Година 2010 Километража 4500 м/ч Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел 2600 RBD Дофат на стрела 12.6 м Носивост 200 кг
Година 2006 Километража Сила
Полска, Chojnice
Контактирајте го продавачот
19.300 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Година 2005 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
17.600 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 2009 Километража Сила
Норвешка, Trøndelag
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 20.8 м
Година 2008 Километража 3443 м/ч Сила
Холандија, Beringe
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Телескопска дигалка
Година 2008 Километража 4000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Телескопска дигалка
Година 2013 Километража 3732 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Телескопска дигалка
Дофат на стрела 9 м Носивост 200 кг
Година 2016 Километража Сила
Норвешка, Veavågen
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Година 2012 Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Machineryline
хидраулична зглобна платформа Omme 3000RBD
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Machineryline
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се