Филтри -

Градежни машини O&K од Италија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини O&K од Италија: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Грејдер
Година 1991 Километража 21 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 1995 Километража 5864 м/ч Сила
Италија, Roma
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Грејдер
Година 1972 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Багер на тркала
Година 1984 Километража 11514 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Багер на тркала
Година 2001 Километража 21018 м/ч Сила
Италија, Roma
грејдер O&K Fa85
1
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Грејдер
Година 1995 Километража 4850 м/ч Сила
Италија, Lozzo Atestino Padova
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Грејдер
Година 1992 Километража 6818 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Багер за манипулација на материјали
Година 2000 Километража 9500 м/ч Сила 121 кс
Италија, Anzola Emilia (BO)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се