Филтри -

Градежни машини Manitou од Полска

Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

42 огласа: Градежни машини Manitou од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
17.350 € PLN 74.900 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 14.9 м Дофат на стрела 9.43 м Носивост 200 кг
Година 2007 Километража 1885 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
5.211 € PLN 22.500 PLN
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 5.7 м Носивост 200 кг
Година 2008 Километража 1092 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
20.610 € PLN 89.000 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 15.65 м Дофат на стрела 10.62 м Носивост 230 кг
Година 2007 Километража 1632 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
17.350 € PLN 74.900 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 14.9 м Дофат на стрела 9.43 м Носивост 200 кг
Година 2007 Километража 637 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
15.030 € PLN 64.900 PLN
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 7.85 м Носивост 200 кг
Година 2017 Километража 208 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
17.580 € PLN 75.900 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 200 кг
Година 2008 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 9.9 м Носивост 200 кг
Година 2018 Километража 164 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
34.740 € PLN 150.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2016 Километража 2756 м/ч Сила
Полска, Milicz
Контактирајте го продавачот
35.660 € PLN 154.000 PLN
Телескопска дигалка
Носивост 2500 кг
Година 2016 Километража 4168 м/ч Сила
Полска, Grodków
Контактирајте го продавачот
55.350 € PLN 239.000 PLN
Ножична платформа
Висина на подигање 20 м Носивост 230 кг
Година 2017 Километража 1315 м/ч Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
22.000 € PLN 95.000 PLN
Телескопска дигалка
Година 2008 Километража 1000 м/ч Сила
Полска, Suwałki
Контактирајте го продавачот
68.320 € PLN 295.000 PLN
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2007 Километража 7500 м/ч Сила
Полска, Łosice
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2006 Километража Сила
Полска, Jordanow
нови натоварувач со тркала Manitou MLA-6-65 HZ
1
Контактирајте го продавачот
66.000 € PLN 285.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2022 Километража 5 м/ч Сила
Полска, Nadarzyn
Контактирајте го продавачот
149.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач на тркала
Евро Euro 6 Носивост 4999 кг
Година 2021 Километража 800 м/ч Сила
Полска, Siedlce
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Телескопски багер
Година 04/2020 Километража 690 м/ч Сила
Полска, Gołkowice Górne
Контактирајте го продавачот
27.330 € PLN 118.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2013 Километража Сила
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
6.484 € PLN 28.000 PLN
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 10.5 м
Година 2005 Километража Сила
Полска, Pleszew
Контактирајте го продавачот
20.150 € PLN 87.000 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 17 м Носивост 200 кг
Година 2011 Километража 288 м/ч Сила
Полска, Pleszew, Wielkopolskie
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 12.01 м Носивост 200 кг
Година 2022 Километража 58 м/ч Сила
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
90.090 € PLN 389.000 PLN
Телескопска дигалка
Висина на подигање 25.91 м Носивост 400 кг
Година 2019 Километража 1360 м/ч Сила
Полска, Rokiciny
Контактирајте го продавачот
90.090 € PLN 389.000 PLN
Телескопска дигалка
Носивост 230 кг
Година 2019 Километража 1360 м/ч Сила
Полска, Rokiciny
Контактирајте го продавачот
116.990 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач на тркала
Висина на подигање 5.21 м Носивост 3300 кг
Година 2024 Километража Сила
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач на тркала
Носивост 3300 кг
Година 2024 Километража Сила
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
34.740 € PLN 150.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2016 Километража 2756 м/ч Сила
Полска, Milicz
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Претплати се