Филтри -

Градежни машини Manitou

Резултати од пребарување: 428 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

428 огласа: Градежни машини Manitou

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 7.55 м Носивост 4000 кг
Година 2018 Километража 2000 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
17.400 € PLN 74.900 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 14.9 м Дофат на стрела 9.43 м Носивост 200 кг
Година 2007 Километража 1885 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
5.226 € PLN 22.500 PLN
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 5.7 м Носивост 200 кг
Година 2008 Километража 1092 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
20.670 € PLN 89.000 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 15.65 м Дофат на стрела 10.62 м Носивост 230 кг
Година 2007 Километража 1632 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
17.400 € PLN 74.900 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 14.9 м Дофат на стрела 9.43 м Носивост 200 кг
Година 2007 Километража 637 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
15.070 € PLN 64.900 PLN
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 7.85 м Носивост 200 кг
Година 2017 Километража 208 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
55.510 € PLN 239.000 PLN
Ножична платформа
Висина на подигање 20 м Носивост 230 кг
Година 2017 Километража 1315 м/ч Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 9.3 м Носивост 200 кг
Година 2019 Километража Сила
Романија, Braşov
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Подигнувачка платформа со јарбол
Година 2005 Километража Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 200 кг
Година 2007 Километража 194 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Година 2019 Километража 1560 м/ч Сила
Австрија, Sankt Georgen am Walde
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
74.000 €
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2020 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
74.916 €
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2023 Километража Сила
Австрија, At-8230 Hartberg
подигнувачка платформа со јарбол Manitou 100 VJR подигнувачка платформа со јарбол Manitou 100 VJR
2
Контактирајте го продавачот
292,40 € GBP 250 GBP
Подигнувачка платформа со јарбол
Носивост 200 кг
Година Километража Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 230 кг
Година 2007 Километража 1307 м/ч Сила
Германија, Fürth ( Hessen )
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 10.3 м Носивост 200 кг
Година 2007 Километража 1077 м/ч Сила
Португалија, Vila Franca Das Naves, Guarda
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година Километража Сила
Холандија, Harskamp
Контактирајте го продавачот
58.330 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Евро Euro 3 Брзина 40 км/ч
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
92.000 € GBP 78.660 GBP
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 408 кг
Година 2022 Километража 200 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Machineryline
телескопска дигалка Manitou MT1440A ST3B
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 13.53 м Носивост 4000 кг
Година 2013 Километража 2780 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 2008 Километража 1170 м/ч Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 16 м
Година 2012 Километража 3580 м/ч Сила
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Висина на подигање 2.74 м Носивост 1015 кг
Година 2023 Километража Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 20 м Носивост 230 кг
Година 2015 Километража 2381 м/ч Сила
Данска, Skive
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 428 огласа
Прикажи
Претплати се