Филтри -

Градежни машини Kramer од Полска

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Градежни машини Kramer од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
22.210 € PLN 102.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2012 Километража Сила
Полска, Chełmiec
Контактирајте го продавачот
22.860 € PLN 105.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2014 Километража 1431 м/ч Сила
Полска, Milicz
Контактирајте го продавачот
39.630 € PLN 182.000 PLN
Мини багер
Година 2018 Километража 1013 м/ч Сила
Полска, Milicz, Sułów
Контактирајте го продавачот
22.860 € PLN 105.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2014 Километража 1431 м/ч Сила
Полска, Milicz
Контактирајте го продавачот
24.170 € PLN 111.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2013 Километража 5300 км Сила
Полска, Ostrzeszów
Контактирајте го продавачот
25.910 € PLN 119.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2012 Километража 9482 м/ч Сила
Полска, Poznań
Контактирајте го продавачот
29.940 € PLN 137.500 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2014 Километража 3700 м/ч Сила
Полска, Janów Lubelski
натоварувач со тркала Kramer 342 за делови натоварувач со тркала Kramer 342 за делови
2
Контактирајте го продавачот
4.355 € PLN 20.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Полска, Tarnów
Контактирајте го продавачот
33.750 € PLN 155.000 PLN
Натоварувач со тркала
Висина на подигање 3 м Носивост 2500 кг
Година 2014 Километража Сила
Полска, Bolechowice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се