Филтри -

Градежни машини Kobelco од Украина

Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

34 огласа: Градежни машини Kobelco од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови кран гасеничар Kobelco CKE900G нови кран гасеничар Kobelco CKE900G
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 61 м Носивост 90000 кг
Година нов Километража Сила
Украина, Одесская обл
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Евро Euro 3 Висина на подигање 61 м Носивост 90000 кг Брзина на подигање на товар 120 м/мин
Година 2015 Километража 6300 м/ч Сила
Украина, Одесская обл
Контактирајте го продавачот
100.000 € Со вклучен ДДВ
Автодигалка
Модел RK160-5 Висина на подигање 32 м Дофат на стрела 28.2 м Дофаќач 3.8 м Носивост 16000 кг
Година 07/2008 Километража 108000 км Сила
Украина, Одесская обл
Контактирајте го продавачот
109.000 €
Пловен багер
Година 2003 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
89.000 €
Багер амфибија
Година 2003 Километража 10000 м/ч Сила
Украина, Kyiv
нови мини багер Kobelco 	 СК500ЛК-11
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2022 Километража Сила
Украина, Одесская обл
нови мини багер Kobelco SK550DLC-11
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2022 Километража Сила
Украина, Одесская обл
нови багер гасеничар Kobelco SK1300DLC-10E
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2022 Километража Сила
Украина, Одесская обл
нови мини багер Kobelco SK380SRLC
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2022 Километража Сила
Украина, Одесская обл
нови мини багер Kobelco SK400DLC-11
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2022 Километража Сила
Украина, Одесская обл
нови мини багер Kobelco SK530LC-11
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2022 Километража Сила
Украина, Одесская обл
нови багер гасеничар Kobelco SK850LC-10E
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2022 Километража Сила
Украина, Одесская обл
нови мини багер Kobelco 	 SK350DLC-11
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2022 Километража Сила
Украина, Одесская обл
нови мини багер Kobelco СК260(Н)ЛК-11
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2022 Километража Сила
Украина, Одесская обл
нови мини багер Kobelco SK380SRLC
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2022 Километража Сила
Украина, Одесская обл
нови мини багер Kobelco СК300(Н)ЛК-11
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2022 Километража Сила
Украина, Одесская обл
нови мини багер Kobelco SK230SRLC-5E
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2022 Километража Сила
Украина, Одесская обл
нови мини багер Kobelco ED160-7
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2022 Километража Сила
Украина, Одесская обл
нови мини багер Kobelco 	 СК140СРД-7
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2022 Километража Сила
Украина, Одесская обл
нови мини багер Kobelco СК140СРЛК-7
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2022 Километража Сила
Украина, Одесская обл
нови мини багер Kobelco СК22-1Э
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2022 Километража Сила
Украина, Одесская обл
нови мини багер Kobelco 	 SK210H(N)LC-10E
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2022 Километража Сила
Украина, Одесская обл
нови мини багер Kobelco СК180(Н)ЛК-11
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2022 Километража Сила
Украина, Одесская обл
нови мини багер Kobelco СК26-1Э
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2022 Километража Сила
Украина, Одесская обл
нови мини багер Kobelco СК130ЛК-11
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2022 Километража Сила
Украина, Одесская обл
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се