Филтри -

Градежни машини KamAZ - Казахстан

Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

0 огласа: Градежни машини KamAZ - Казахстан

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

Други марки во делот "Градежни машини - Казахстан"

нови алат за дијамантско бушење Epiroc Diamec U4 нови алат за дијамантско бушење Epiroc Diamec U4
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Алат за дијамантско бушење
Година Километража Сила
Казахстан, Oskemen
нови машина за дупчење Epiroc Diamec U4 нови машина за дупчење Epiroc Diamec U4 нови машина за дупчење Epiroc Diamec U4
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Казахстан, Oskemen
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
багер-натоварувач Caterpillar 426f2 багер-натоварувач Caterpillar 426f2
2
Контактирајте го продавачот
76.000 US$ EUR ≈ 70.060 €
Багер-натоварувач
Година 2022 Километража 1700 м/ч Сила
Казахстан, Almaty
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 36.870 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 7 м Носивост 3500 кг
Година 2024 Километража Сила
Казахстан, Almaty
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.050 €
Камион-мешалка
Година 2024 Километража Сила
Казахстан, Almaty
Контактирајте го продавачот
85.000 US$ EUR ≈ 78.360 €
Автодигалка
Евро Euro 6 Модел ZTC 250A562 Висина на подигање 49 м Носивост 25000 кг
Година 2024 Километража Сила
Казахстан, Almaty
Контактирајте го продавачот
36.000 €
Машина за дупчење
Година 04/2024 Километража Сила
Казахстан, Kostanay
Контактирајте го продавачот
2.950 €
Машина за дупчење
Година 03/2023 Километража Сила
Казахстан, Kostanay
нови машина за дупчење со кран Pride URB 2A2 нови машина за дупчење со кран Pride URB 2A2 нови машина за дупчење со кран Pride URB 2A2
3
Контактирајте го продавачот
36.000 €
Машина за дупчење со кран
Година 03/2023 Километража Сила
Казахстан, Kostanay
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 04/2024 Километража Сила
Казахстан, Kostanay
Контактирајте го продавачот
130.000 €
Машина за дупчење
Година 03/2023 Километража Сила
Казахстан, Kostanay
Контактирајте го продавачот
156.000 €
Машина за дупчење
Година 03/2023 Километража Сила
Казахстан, Kostanay
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Машина за дупчење
Година 06/2023 Километража Сила
Казахстан, Kostanay
Контактирајте го продавачот
112.000 € Со вклучен ДДВ
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2023 Километража Сила
Казахстан, Kostanay
нови машина за обележување на патишта Graco LINELAZERV5900HP AUTOMATIC 1 пост автоматический
1
Контактирајте го продавачот
14.570 € KZT 7.500.000 KZT
Машина за обележување на патишта
Година Километража Сила
Казахстан, Astana
нови машина за обележување на патишта Graco LINELAZERV5900HP AUTOMATIC 2 поста автоматических
1
Контактирајте го продавачот
16.700 € KZT 8.600.000 KZT
Машина за обележување на патишта
Година Километража Сила
Казахстан, Astana
нови машина за обележување на патишта Graco LINELAZERV5900HP AUTOMATIC 1 пост автоматический+1 механический
1
Контактирајте го продавачот
15.730 € KZT 8.100.000 KZT
Машина за обележување на патишта
Година Километража Сила
Казахстан, Astana
нови машина за обележување на патишта Graco LINELAZERV3900HP AUTOMATIC 1 пост автоматический+1 механический
1
Контактирајте го продавачот
13.400 € KZT 6.900.000 KZT
Машина за обележување на патишта
Година Километража Сила
Казахстан, Astana
нови машина за обележување на патишта Graco LINELAZERV3900HP AUTOMATIC 2 автоматических поста
1
Контактирајте го продавачот
14.370 € KZT 7.400.000 KZT
Машина за обележување на патишта
Година Километража Сила
Казахстан, Astana
Контактирајте го продавачот
43.700 € KZT 22.500.000 KZT
Багер на тркала
Евро Euro 3
Година 01/2013 Километража 12000 м/ч Сила
Казахстан, Almaty
Контактирајте го продавачот
99.050 € KZT 51.000.000 KZT
Булдожер
Евро Euro 3
Година 2014 Километража 13200 м/ч Сила
Казахстан, Almaty
Контактирајте го продавачот
28.650 € KZT 14.750.000 KZT
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 20000 м/ч Сила
Казахстан, Astana
Контактирајте го продавачот
69.360 € KZT 35.710.000 KZT
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2013 Километража 11500 м/ч Сила
Казахстан, Almaty
Контактирајте го продавачот
120.400 € KZT 62.000.000 KZT
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2019 Километража 20000 м/ч Сила
Казахстан, Almaty
Контактирајте го продавачот
36.710 € KZT 18.900.000 KZT
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 20000 м/ч Сила
Казахстан, Astana
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи