Филтри -

Градежни машини JCB од Украина

Резултати од пребарување: 221 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

221 огласа: Градежни машини JCB од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
50.000 €
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 7480 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
JCB 4CX
10 ч.
43.320 € Со вклучен ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2007 Километража 3800 м/ч Сила
Украина, Звенигородка
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
JCB 3CX
12 ч.
42.300 € Со вклучен ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2006 Километража 4800 м/ч Сила
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
36.000 € Со вклучен ДДВ
Багер на тркала
Година 1999 Километража 13000 м/ч Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2009 Километража Сила
Украина, Львів
Контактирајте го продавачот
JCB 3CX
15 ч.
34.170 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2007 Километража 8000 м/ч Сила
Украина, Львів
Контактирајте го продавачот
JCB 205
15 ч.
129.999 US$ EUR ≈ 122.800 €
Багер гасеничар
Година 2021 Километража 15 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
118.300 € UAH 4.849.000 UAH
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 6063 м/ч Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
JCB 4CX
18 ч.
39.900 €
Багер на тркала
Година 2006 Километража 29 м/ч Сила
Украина, Винница
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2016 Километража 5014 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
77.330 € UAH 3.171.000 UAH
Багер гасеничар
Носивост 9160 кг
Година 2016 Километража 4926 м/ч Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2012 Километража 10905 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
JCB 3CX
36 ч.
58.000 US$ EUR ≈ 54.780 €
Багер-натоварувач
Евро Euro 3
Година 06/2018 Километража 7500 м/ч Сила
Украина, Полтава
Контактирајте го продавачот
JCB 3CX
39 ч.
49.500 € Со вклучен ДДВ
Багер-натоварувач
Евро Euro 2 Носивост 1000 кг Брзина 40 км/ч
Година 2012 Километража 8383 м/ч Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
JCB 3CX
39 ч.
64.900 US$ EUR ≈ 61.300 €
Багер-натоварувач
Година 2016 Километража Сила
Украина, Ровно
Контактирајте го продавачот
JCB 3CX
40 ч.
41.000 US$ EUR ≈ 38.730 €
Багер-натоварувач
Година 2013 Километража 6100 м/ч Сила
Украина, Львів
Контактирајте го продавачот
JCB 260
40 ч.
цена на барање
Мини натоварувач
Година 2011 Километража 13500 м/ч Сила
Украина, Киев
багер-натоварувач JCB 3CX Contractor багер-натоварувач JCB 3CX Contractor
2
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 33.060 €
Багер-натоварувач
Година 2006 Километража 9300 м/ч Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
76.500 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2022 Километража Сила
Украина, м.Київ
нови багер гасеничар JCB JS 220 Demo в наявності!
1
Контактирајте го продавачот
112.500 US$ EUR ≈ 106.300 €
Багер гасеничар
Година 2021 Километража 19 м/ч Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
29.500 € Со вклучен ДДВ
Мини багер
Година 2013 Километража 4081 м/ч Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
54.150 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 05/2012 Километража 6900 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
130.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2017 Километража 189 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
75.000 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 7896 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
50.000 €
Телескопски натоварувач на тркала
Носивост 3500 кг
Година 2010 Километража Сила
Украина, Львів
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 221 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се