Нови багер-натоварувач JCB 3DX DEMO

PDF
нови багер-натоварувач JCB 3DX DEMO
нови багер-натоварувач JCB 3DX DEMO
нови багер-натоварувач JCB 3DX DEMO слика 2
нови багер-натоварувач JCB 3DX DEMO слика 3
нови багер-натоварувач JCB 3DX DEMO слика 4
нови багер-натоварувач JCB 3DX DEMO слика 5
нови багер-натоварувач JCB 3DX DEMO слика 6
нови багер-натоварувач JCB 3DX DEMO слика 7
нови багер-натоварувач JCB 3DX DEMO слика 8
Заинтересирани сте за огласот?
1/8
PDF
68.740 €
Бруто цена, ДДВ – 20%
2.990.000 UAH
57.283,33 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  JCB
Модел:  3DX DEMO
Тип:  багер-натоварувач
Година на производство:  2023
Работни часови:  3 м/ч
Нето тежина:  7500 кг
Локација:  Украина Київ
Датум на објавување:  19.6.2024
Каталошки број на продавачот:  +380671800291
Можност за лизинг: 
Можно е купување на кредит: 
Опис
Длабочина на копање:  4.77 м
Корпа за багер:  1.2 м³
Резервоар за гориво:  128 л
Мотор
Сила:  55.86 kW (76 кс)
Состојба
Состојба:  нов

Дополнителни информации — Нови багер-натоварувач JCB 3DX DEMO

Украински
Новий екскаватор-навантажувач
Швидкі терміни поставки
Доступний лізинг.
За всіма питаннями телефонуйте або пишіть.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Нови JCB 3DX 68.970 € Багер-натоварувач 08/2022 4 м/ч Украина, м. Київ
Нови JCB 3CX цена на барање Багер-натоварувач 2022 5 м/ч Украина
Нови JCB 3CX 89.900 US$ Багер-натоварувач 11/2022 5.93 м Украина, Lutsk