Филтри -

Градежни машини Grove од Романија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

10 огласа: Градежни машини Grove од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел KMK3045 Носивост 45000 кг
Година 1991 Километража Сила
Романија, Timişoara
Контактирајте го продавачот
290.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK57180
Година 2001 Километража Сила
Романија, Timişoara
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Дофат на стрела 30 м
Година 1996 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 1 Марка на кран Krupp Модел KMK 5110 Висина на подигање 52 м Дофат на стрела 57 м Дофаќач 17 м Носивост 80000 кг Брзина 70 км/ч
Година 1992 Километража Сила
Романија, Tirgu-Mures
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел TM - 1400R Висина на подигање 52 м Дофат на стрела 81 м Дофаќач 29 м Носивост 140000 кг
Година 1979 Километража Сила
Романија, Onești
Контактирајте го продавачот
561.300 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран Grove Модел GMK5130-2 Висина на подигање 63 м Дофат на стрела 60 м Носивост 130000 кг Брзина 85 км/ч
Година 2013 Километража 24371 км Сила
Романија, Arad
Контактирајте го продавачот
91.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел TM1400 Висина на подигање 88 м Дофат на стрела 52 м Дофаќач 28 м Носивост 150 кг Брзина 80 км/ч
Година 1983 Километража Сила
Романија, Arad
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Марка на кран Grove Модел GMK 2035 Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 30 м Носивост 35000 кг Брзина 74 км/ч
Година 2004 Километража Сила
Романија, Braila
автодигалка Grove Gmk
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 30 м Капацитет на крајот на стрелата 35 т
Година 2004 Километража 124617 км Сила
Романија, Ciucea
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се