Филтри -

Градежни машини Grove

Резултати од пребарување: 302 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

302 огласа: Градежни машини Grove

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 30000 кг
Година 2006 Километража 7380 м/ч Сила
Франција, Gignac-la-Nerthe
автодигалка Grove GMK 2035
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Капацитет на крајот на стрелата 35 т
Година 2014 Километража 92000 км Сила
Холандија
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
автодигалка Grove GMK 6400
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофаќач 60 м Носивост 400000 кг
Година 2012 Километража Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2009 Километража 15000 км Сила
Шведска, Bålsta
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел KMK3045 Носивост 45000 кг
Година 1991 Километража Сила
Романија, Timişoara
Контактирајте го продавачот
290.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK57180
Година 2001 Километража Сила
Романија, Timişoara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK3060
Година 2006 Километража Сила
Кина, 长沙市
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Grove
Година 2004 Километража Сила
Кина, 长沙市
автодигалка Grove GMK 6300L
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2016 Километража Сила
Шпанија, Gijón
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 43 м Носивост 55000 кг
Година 2009 Километража Сила
Шпанија, Gijón
Контактирајте го продавачот
149.000 €
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран Grove Модел GMK 3055
Година 2008 Километража 38266 км Сила
Полска, Tychy
автодигалка Grove kmk 4060 автодигалка Grove kmk 4060 автодигалка Grove kmk 4060
3
Контактирајте го продавачот
63.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1990-01-01 Километража 230000 км Сила
Холандија, Staphorst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2013 Километража 117493 км Сила
Австрија, Salzburg
Контактирајте го продавачот
149.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 3055 Висина на подигање 58 м Дофат на стрела 43 м Дофаќач 15 м
Година 2005 Километража 214000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
72.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 2035 Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 29 м Дофаќач 15 м
Година 2000 Километража 148000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
437.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 5220 Висина на подигање 86 м Дофат на стрела 68 м Дофаќач 18 м
Година 2006 Километража 79000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
96.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 3050 Висина на подигање 53 м Дофат на стрела 38 м Дофаќач 15 м
Година 06/2001 Километража 159000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
219.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран Grove Модел GMK 3055 Висина на подигање 58 м Дофат на стрела 43 м Дофаќач 15 м
Година 2012 Километража 103000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
86.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 3050 Висина на подигање 54 м Дофат на стрела 38.1 м Дофаќач 15 м
Година 2000 Километража 175000 км Сила
Полска, Częstochowa
автодигалка Grove GMK 5250 L-1
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 70 м Дофаќач 21 м Капацитет на крајот на стрелата 250 т
Година 2019 Километража Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 38.1 м Дофаќач 15 м Брзина 80 км/ч
Година 2001 Километража 84000 км Сила
Холандија, Made
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Grove Висина на подигање 17 м Дофат на стрела 33 м Носивост 45000 кг
Година 2008 Километража 89000 км Сила
Kanada, Montreal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 4100L Дофаќач 60 м
Година 2011 Километража Сила
Шпанија, Los Belones
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Шпанија, Los Belones
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 60 м Дофат на стрела 21 м Носивост 300000 кг
Година 2001 Километража 7000 м/ч Сила
Шпанија, Los Belones
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 302 огласа
Прикажи
Претплати се