Филтри -

Градежни машини FMGru

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

27 огласа: Градежни машини FMGru

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
кула кран FMGru MI
1
Контактирајте го продавачот
1.200 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 17.5 м
Година Километража Сила
Романија, Mediaș
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 35 м Дофаќач 58 м Носивост 3000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.3 т Брзина на подигање на товар 100 м/мин
Година 11/2001 Километража Сила
Романија, Medias
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
68.000 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 43 м Дофаќач 58 м Капацитет на крајот на стрелата 1.3 т Брзина на подигање на товар 100 м/мин
Година 03/2001 Километража Сила
Романија
кула кран FMGru 1352MI кула кран FMGru 1352MI кула кран FMGru 1352MI
3
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Кула кран
Носивост 3000 кг
Година 1993 Километража Сила
Италија, Rome
кула кран FMGru 12.50
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2004 Километража Сила
Италија, Merate
кула кран FMGru 726 AUTOMONTATE ROTAZIONE BASSA кула кран FMGru 726 AUTOMONTATE ROTAZIONE BASSA кула кран FMGru 726 AUTOMONTATE ROTAZIONE BASSA
3
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Кула кран
Висина на подигање 18.5 м Дофат на стрела 26 м Капацитет на крајот на стрелата 0.7 т
Година 2006 Километража Сила
Италија, Florence
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Капацитет на крајот на стрелата 1.2 т
Година 2006 Километража Сила
Италија, Reggio Emilia
кула кран FMGru RB 622I
1
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Кула кран
Висина на подигање 18 м Дофат на стрела 22 м Носивост 1500 кг
Година 2004 Километража Сила
Италија, Albinea
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 41 м Дофат на стрела 60 м Капацитет на крајот на стрелата 1700 т
Година 01/2004 Километража Сила
Грција, Νέα Ερυθραία
кула кран FMGru RB 828
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 19 м Дофат на стрела 28 м Капацитет на крајот на стрелата 2 т
Година 2004 Километража Сила
Италија, Reggio Emilia
кула кран FMGru RB 622 кула кран FMGru RB 622 кула кран FMGru RB 622
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 17 м Дофат на стрела 22 м Капацитет на крајот на стрелата 1.2 т
Година 2003 Километража Сила
Италија, Reggio Emilia
кула кран FMGru RB 620I
1
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Кула кран
Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 17 м Носивост 1000 кг
Година 1993 Километража Сила
Италија, Albinea
кула кран FMGru 2560 TCK
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2004 Километража Сила
Италија, Merate
кула кран FMGru 1035 кула кран FMGru 1035
2
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Кула кран
Висина на подигање 23 м Дофат на стрела 35 м Носивост 2000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година 2007 Километража Сила
Италија, Florence
Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 36 м Дофат на стрела 52 м Носивост 3000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1000 т Брзина на подигање на товар 561 м/мин
Година 2001 Километража Сила
Бугарија, Sofia
кула кран FMGru TLX 1350
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2010 Километража Сила
Италија, Merate
кула кран FMGru TLX 1040
1
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Кула кран
Висина на подигање 24 м Дофат на стрела 40 м Носивост 2400 кг Капацитет на крајот на стрелата 0.1 т
Година 2007 Километража Сила
Италија, Florence
кула кран FMGru FM GRU 1250 CTY
1
Контактирајте го продавачот
48.900 €
Кула кран
Висина на подигање 42 м Дофат на стрела 50 м Носивост 6000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.2 т
Година 2006 Километража Сила
Унгарија, Budapest
кула кран FMGru кула кран FMGru кула кран FMGru
3
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Кула кран
Година Километража Сила
Турција
кула кран FMGru кула кран FMGru кула кран FMGru
3
Контактирајте го продавачот
3.250 €
Кула кран
Година Километража Сила
Турција
кула кран FMGru TCK 1358
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2005 Километража Сила
Италија, Merate
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Кула кран
Носивост 2000 кг
Година 2002 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 16 м Дофат на стрела 18 м Носивост 1000 кг Капацитет на крајот на стрелата 0.6 т
Година 2003 Километража Сила
Италија, Florence
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 24 м Дофат на стрела 40 м Капацитет на крајот на стрелата 1.1 т
Година 2016 Километража Сила
Полска, Wisznia Mała
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 30 м Капацитет на крајот на стрелата 0.9 т
Година 2014 Километража Сила
Полска, Wisznia Mała
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се