Филтри -

Градежни машини Cams

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини Cams: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 8.601 € DKK 64.000 DKK
Мини багер
Година 2011 Километража 1499 м/ч Сила 23.11 кс
Данска, Storvorde
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Мини натоварувач
Година 2006 Километража 1700 м/ч Сила
Италија, Roma
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се