Филтри -

Градежни машини Ammann од Холандија

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

28 огласа: Градежни машини Ammann од Холандија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 01/2018 Километража 1048 м/ч Сила
Холандија, Middelaar
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 01/2017 Километража 1699 м/ч Сила
Холандија, Middelaar
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Компактор
Година 2016 Километража 496 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
41.000 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година Километража 2389 м/ч Сила
Холандија, Zevenbergen
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2010 Километража 2408 м/ч Сила
Холандија, Winterswijk
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Компактор
Година Километража 517 м/ч Сила
Холандија, Oldenzaal
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Компактор
Година Километража 810 м/ч Сила
Холандија, Oldenzaal
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година Километража 1356 м/ч Сила
Холандија, Oldenzaal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година Километража 1371 м/ч Сила
Холандија, Deurne
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година Километража 944 м/ч Сила
Холандија, Oldenzaal
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година Километража 1267 м/ч Сила
Холандија, Oldenzaal
аукција 250 €
Мини валјак за асфалт
Година 2013 Километража Сила
Холандија, Fijnaart
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Асфалт павер со тркала
Година 2012 Километража 5450 м/ч Сила
Холандија, Borne
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Компактор
Година Километража 2000 м/ч Сила
Холандија, Oldenzaal
аукција 100 €
Вибро плоча
Година 2018 Километража Сила
Холандија, Sittard
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2015 Километража 120 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
30.500 € Без ДДВ
Валјак со гуми
Година 2011 Километража 1800 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
47.800 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2014 Километража 2342 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
3.400 €
Компактор
Година 2014 Километража 320 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
2.950 €
Компактор
Година 2012 Километража 420 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
32.700 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2006 Километража 6397 м/ч Сила
Холандија, Haps
валјак со гуми Ammann VP 2400
1
Контактирајте го продавачот
19.800 € Без ДДВ
Валјак со гуми
Година 2000 Километража Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
8.950 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 01/2018 Километража 374 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2011 Километража 3031 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
20.950 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 01/2023 Километража 51 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Machineryline
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи