Филтри -

Возила со дигалки со корпа Renault

Резултати од пребарување: 227 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

227 огласа: Возила со дигалки со корпа Renault

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
31.890 € Без ДДВ
Марка на лифт KLUBB Модел K32 Висина на подигање 12.5 м
Година 2019-06 Километража 73000 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 120 кг Марка на лифт Versalift Модел VTL 135 EVO Работна висина на подигање 13.2 м
Година 2021 Километража 46866 км Сила
Полска, Rzeszów
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
22.890 € Без ДДВ
Година 2017-03 Километража 123000 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
20.890 € Без ДДВ
Година 2016-04 Километража 165700 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 200 кг Марка на лифт CTE Модел ZED 20.2 H Дофат на стрела 9 м Работна висина на подигање 20 м
Година 2015 Километража 41628 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 220 кг Марка на лифт CMC Модел PLA 250 Дофат на стрела 15 м Работна висина на подигање 25 м
Година Километража 56756 км Сила
Полска, Rzeszów
возило со дигалка со корпа Renault Nacelle
1
Контактирајте го продавачот
аукција 16.000 € Со вклучен ДДВ
Година Километража 4800 м/ч Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
аукција 60.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 19031 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
аукција 4.000 € Со вклучен ДДВ
Носивост 120 кг Работна висина на подигање 11 м
Година 2013 Километража 298000 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Модел Klubb KL32
Година Километража 500 км Сила
Германија, Langenfeld
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Марка на лифт COMILEV Модел EN 100TVL Работна висина на подигање 10 м
Година 2011-10 Километража 209500 км Сила
Германија, Langenfeld
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Носивост 750 кг Марка на лифт COMILEV Модел EN 100TVL Работна висина на подигање 10 м
Година 2011-10-02 Километража 209500 км Сила
Германија, Langenfeld
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2013-04-30 Километража 69951 км Сила
Германија, Langenfeld
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина Марка на лифт COMILEV Модел 210 TP Висина на подигање 21 м
Година 2010 Километража 125000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
16.200 € Без ДДВ
Носивост 1990 кг Суспензија пружина/пружина Марка на лифт France Elévateur Модел 182CPM Висина на подигање 16 м
Година 2007 Километража 350000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
20.210 € PLN 86.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Марка на лифт KLUBB Модел K26 Работна висина на подигање 9.5 м
Година 2018 Километража 119434 км Сила
Полска, Rudawa
Контактирајте го продавачот
30.500 € Без ДДВ
Носивост 200 кг Евро Euro 5 Марка на лифт Multitel Модел MT202DS Висина на подигање 20 м
Година 02/2016 Километража 35401 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Носивост 120 кг Евро Euro 6 Марка на лифт France Elévateur Модел 121FT Висина на подигање 12.5 м
Година 04/2018 Километража 135671 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
18.700 € Без ДДВ
Носивост 2370 кг Суспензија пружина/пружина Марка на лифт France Elévateur Модел 162 CPM Висина на подигање 16 м
Година 2012 Километража 316000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Марка на лифт Ruthmann Модел 220
Година 2019 Километража Сила
Полска, Łódź
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Марка на лифт KLUBB Модел K26
Година 2020 Километража 59058 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
83.850 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Модел France Elevateur Type: 162 TLE
Година 01/2024 Километража 14 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
2 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
77.850 € Без ДДВ
Носивост 203 кг Евро Euro 6 Модел France Elevateur Type: 152 TPF
Година 01/2024 Километража 16 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
2 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Носивост 120 кг Евро Euro 6 Марка на лифт France Elévateur Модел Topy 11 Висина на подигање 11 м
Година 12/2016 Километража 79205 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
14.080 € PLN 59.900 PLN
Година 2017 Километража 178000 км Сила
Полска, Wiśniewo
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 227 огласа
Прикажи