Филтри -

Дигалки Omme

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

28 огласа: Дигалки Omme

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Година 2010 Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 455,60 € DKK 3.400 DKK
Хидраулична зглобна платформа
Година 1987 Километража Сила
Данска, Sønderjylland
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
32.880 € PLN 139.900 PLN
Телескопска дигалка
Носивост 200 кг Висина на подигање 25.6 м Дофат на стрела 12.6 м
Година 2008 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
32.900 € PLN 140.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Марка на лифт OMME Модел 2350 RBDJ Висина на подигање 24 м Работна висина на подигање 24 м Дофат на стрела 12.2 м
Година 2010 Километража 4500 м/ч Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
12.750 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 12.5 м
Година 2015 Километража Сила
Холандија, Marknesse
аукција 1.863 € SEK 21.500 SEK
Телескопска дигалка
Година 2006 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Machineryline
аукција 8.795 € SEK 101.500 SEK
Хидраулична зглобна платформа
Година 2011 Километража 3888 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Година 2008 Километража Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
13.950 €
Телескопска дигалка
Носивост 200 кг
Година 2012 Километража 2604 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
10.950 €
Телескопска дигалка
Носивост 125 кг
Година 2011 Километража Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
13.950 €
Телескопска дигалка
Носивост 200 кг Висина на подигање 15.3 м
Година 2012 Километража 5000 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
15.950 €
Телескопска дигалка
Носивост 200 кг
Година 2012 Километража Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
13.950 €
Телескопска дигалка
Носивост 200 кг
Година 2012 Километража 2825 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
9.950 €
Телескопска дигалка
Носивост 125 кг
Година 2012 Километража 2727 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
27.950 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 29.7 м
Година 2008 Километража 774 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Висина на подигање 23.1 м Работна висина на подигање 25.1 м Дофат на стрела 12.6 м
Година 1999 Километража Сила
Полска, Chojnice
Контактирајте го продавачот
94.000 € PLN 400.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг Висина на подигање 25.5 м Работна висина на подигање 27.5 м Дофат на стрела 15.5 м
Година 2018 Километража Сила
Полска, Chojnice
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Телескопска дигалка
Година 2008 Километража 4000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Телескопска дигалка
Година 2008 Километража Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Година 2012 Километража Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Носивост 200 кг Евро Euro 4 Висина на подигање 22 м Работна висина на подигање 22 м Дофат на стрела 22 м
Година 06/2012 Километража 235 м/ч Сила
Бугарија, Kubrat
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Година 2013 Километража 3732 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 200 кг Висина на подигање 11 м
Година 1994 Километража Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
69.500 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 31.09 м
Година 2013 Километража 1000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Glasgow
Контактирајте го продавачот
16.750 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Година 2004 Километража Сила
Холандија, Almelo
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи