Филтри -

Телескопски дигалки Omme

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

19 огласа: Телескопски дигалки Omme

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
32.880 € PLN 139.900 PLN
Носивост 200 кг Висина на подигање 25.6 м Дофат на стрела 12.6 м
Година 2008 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
12.750 € Без ДДВ
Висина на подигање 12.5 м
Година 2015 Километража Сила
Холандија, Marknesse
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
аукција 1.863 € SEK 21.500 SEK
Година 2006 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
13.950 €
Носивост 200 кг
Година 2012 Километража 2604 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
10.950 €
Носивост 125 кг
Година 2011 Километража Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
13.950 €
Носивост 200 кг Висина на подигање 15.3 м
Година 2012 Километража 5000 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
15.950 €
Носивост 200 кг
Година 2012 Километража Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
13.950 €
Носивост 200 кг
Година 2012 Километража 2825 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
9.950 €
Носивост 125 кг
Година 2012 Километража 2727 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
27.950 €
Висина на подигање 29.7 м
Година 2008 Километража 774 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Година 2008 Километража 4000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2008 Километража Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Година 2012 Километража Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Носивост 200 кг Евро Euro 4 Висина на подигање 22 м Работна брзина 1 км/ч Дофат на стрела 22 м Работна висина на подигање 22 м
Година 06/2012 Километража 235 м/ч Сила
Бугарија, Kubrat
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Година 2013 Километража 3732 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
69.500 € Без ДДВ
Висина на подигање 31.09 м
Година 2013 Километража 1000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Glasgow
Контактирајте го продавачот
16.750 € Без ДДВ
Година 2004 Километража Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
34.400 € Без ДДВ
Носивост 200 кг Висина на подигање 26 м
Година 2008 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
15.280 € PLN 65.000 PLN
Носивост 200 кг Висина на подигање 13.35 м Работна висина на подигање 15.35 м
Година 2008 Километража Сила
Полска, Łosice
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи