Филтри -

Возила со дигалки со корпа Nissan

Резултати од пребарување: 168 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

168 огласа: Возила со дигалки со корпа Nissan

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
возило со дигалка со корпа Nissan Cabstar возило со дигалка со корпа Nissan Cabstar
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 230 кг Марка на лифт Palfinger Модел P 200 AXE Дофат на стрела 8.5 м Работна висина на подигање 20 м
Година 2017 Километража 49000 км Сила
Полска, Rzeszów
возило со дигалка со корпа Nissan Cabstar NT400 возило со дигалка со корпа Nissan Cabstar NT400
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 225 кг Марка на лифт Oil&Steel Модел Snake 2112 Дофат на стрела 12 м Работна висина на подигање 21 м
Година 2016 Километража 106000 км Сила
Полска, Rzeszów
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Модел Haulotte HTB180 Висина на подигање 18 м
Година 2006 Километража 57701 км Сила
Унгарија, Keszthely
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Носивост 250 кг Евро Euro 6 Марка на лифт Ruthmann Модел Ecoline 180 Висина на подигање 18 м
Година 03/2018 Километража 22157 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 200 кг Марка на лифт Isoli Модел PNT 205 Дофат на стрела 9.5 м Работна висина на подигање 20 м
Година 2010 Километража 53773 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 200 кг Марка на лифт Oil&Steel Модел Scorpion 1812 Дофат на стрела 12 м Работна висина на подигање 18 м
Година 2017 Километража 35610 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 200 кг Суспензија пружина/пружина Марка на лифт Comet Модел 17/2/7 (8,5) HQ Дофат на стрела 8.5 м Работна висина на подигање 17 м
Година Километража 31727 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
аукција 3.500 € Без ДДВ
Година Километража 135111 км Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Носивост 200 кг Евро Euro 5 Марка на лифт Multitel Модел 160 Alu Висина на подигање 16 м
Година 05/2015 Километража 94737 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
40.990 € PLN 175.900 PLN
Суспензија пружина/пружина Марка на лифт Multitel Модел MX 250 Дофат на стрела 12 м Работна висина на подигање 25.2 м
Година 2013 Километража 68000 км Сила
Полска, Żabia Wola
возило со дигалка со корпа Nissan F24.25.35 возило со дигалка со корпа Nissan F24.25.35 возило со дигалка со корпа Nissan F24.25.35
3
Контактирајте го продавачот
18.170 € CZK 459.000 CZK
Дофат на стрела 16 м
Година 2010 Километража 220000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Носивост 80 кг Марка на лифт Palfinger Модел P260B
Година 2011 Километража 36041 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Марка на лифт Multitel Модел MT182AZ Висина на подигање 18 м
Година 2008 Километража 89000 км Сила
Унгарија, Keszthely
Контактирајте го продавачот
47.800 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Марка на лифт Palfinger Модел 200 TXE Работна висина на подигање 22 м
Година 2018 Километража 60224 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
34.700 €
Евро Euro 6 Марка на лифт Multitel Висина на подигање 16 м
Година 2016 Километража 22322 км Сила
Романија, Bucharest
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Носивост 200 кг Марка на лифт CTE Модел Z17E Дофат на стрела 8 м Работна висина на подигање 17.2 м
Година 2008-08-05 Километража 53640 км Сила
Франција, ANOULD
Контактирајте го продавачот
56.700 €
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 26571 км Сила
Романија, Bucharest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 250 кг Марка на лифт Oil&Steel Модел Snake 2010 H Plus Дофат на стрела 10 м Работна висина на подигање 20 м
Година 2018 Километража 45281 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Носивост 200 кг Евро Euro 3 Марка на лифт CTE Модел S17E Висина на подигање 17 м
Година 05/2005 Километража 70448 км Сила
Унгарија, Gyor
возило со дигалка со корпа Nissan Cabstar NT400 - 20 m Multitel HX195 bucket truck boom lift возило со дигалка со корпа Nissan Cabstar NT400 - 20 m Multitel HX195 bucket truck boom lift возило со дигалка со корпа Nissan Cabstar NT400 - 20 m Multitel HX195 bucket truck boom lift
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 200 кг Марка на лифт Multitel Модел HX 195 Дофат на стрела 9.45 м Работна висина на подигање 19.65 м
Година 2019 Километража 35000 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 250 кг Марка на лифт Isoli Модел PNT 210J Дофат на стрела 9.5 м Работна висина на подигање 21 м
Година 2017 Километража 39896 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
20.940 € CZK 529.000 CZK
Марка на лифт Isoli Модел PT 160
Година 2014 Километража 257000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 36851 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
35.200 € Без ДДВ
Година 2017 Километража 39224 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 250 кг Марка на лифт Isoli Модел PT200 Дофат на стрела 11 м Работна висина на подигање 20 м
Година 2016 Километража 18729 км Сила
Полска, Rzeszów
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 168 огласа
Прикажи