Филтри -

Дигалки MAN

Резултати од пребарување: 71 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

71 огласа: Дигалки MAN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа MAN 26.320BL возило со дигалка со корпа MAN 26.320BL возило со дигалка со корпа MAN 26.320BL
3
Контактирајте го продавачот
99.000 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 280 кг Марка на лифт Oil&Steel Модел EAGLE3526
Година 2008 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел Ram ANDROMEDA TJA250
Година 1996 Километража 9000 м/ч Сила
Италија, Rome
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Марка на лифт ESDA Модел TG1700 Висина на подигање 17 м Дофат на стрела 11 м
Година 2006 Километража 276454 км Сила
Полска, Jasło
Контактирајте го продавачот
132.000 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 120 кг Марка на лифт Palfinger Модел WT 530!
Година 2007 Километража 305528 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
132.000 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 120 кг Марка на лифт Palfinger Модел WT 530
Година 2007 Километража 305528 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
16.880 € PLN 71.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Носивост 500 кг Модел WT 170M
Година 2000 Километража 169777 км Сила
Полска, Starogard Gdański
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 240 кг
Година 1997 Километража 63960 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
79.900 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 1900 кг Евро Euro 5 Марка на лифт Blumenbecker Висина на подигање 20 м
Година 2013 Километража 76559 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
44.900 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 4300 кг Евро Euro 3 Висина на подигање 25 м
Година 2005 Километража 22033 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
34.900 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 490 кг
Година 2006 Километража 213015 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
44.900 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 4300 кг Евро Euro 3 Модел Feuerwehr Висина на подигање 25 м
Година 2005 Километража 22033 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 1630 кг
Година 2000 Километража 246914 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
232.900 € CZK 5.900.000 CZK
Возило со дигалка со корпа
Носивост 600 кг Марка на лифт Ruthmann Модел T460 Висина на подигање 46 м Дофат на стрела 31 м
Година 2013 Километража Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 4320 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1997 Километража 183252 км Сила
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
2 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
67.700 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 26 м
Година 2012-09 Километража 81500 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
135.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2015-08 Километража 11995 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
96.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Марка на лифт Bison Модел Palfinger TKA 35 Висина на подигање 35.5 м Дофат на стрела 30 м
Година 2008-10 Километража 103080 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
81.400 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Суспензија пружина/пружина
Година 2013-07 Километража 76559 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
255.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2009-06 Километража 224173 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
71.400 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Марка на лифт WUMAG Модел WT 300 Висина на подигање 30 м
Година 2011-07 Километража 121000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
37.400 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Марка на лифт Ruthmann Висина на подигање 12.25 м
Година 2013-02 Километража 99800 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
93.500 €
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Марка на лифт Palfinger Модел P300KS
Година 2012 Километража 67078 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
63.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2004 Километража Сила
Италија, Osimo
Контактирајте го продавачот
59.890 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 3
Година 2006-06 Километража 85343 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
59.890 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 3
Година 2006-06 Километража 85343 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 71 огласа
Прикажи
Претплати се