Филтри -

Возила со дигалки со корпа MAN

Резултати од пребарување: 71 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

71 огласа: Возила со дигалки со корпа MAN

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Марка на лифт WUMAG Модел WT 350
Година 1997 Километража 76130 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
90.500 € Без ДДВ
Носивост 25 кг Марка на лифт Palfinger Модел P300KS
Година 2013 Километража 75304 км Сила
Холандија, Almelo
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
40.780 € PLN 175.000 PLN
Носивост 230 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Марка на лифт WUMAG Модел WT 250 Висина на подигање 25 м Дофат на стрела 17.4 м Работна висина на подигање 25 м
Година 10/2003 Километража 106000 км Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2000 Километража 175436 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
71.000 € Без ДДВ
Носивост 110 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 57793 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Носивост 15 кг
Година 2007 Километража 90277 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Носивост 4320 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1997 Километража 183252 км Сила
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
57.000 € Без ДДВ
Носивост 6500 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража 95254 км Сила
Холандија, Almelo
возило со дигалка со корпа MAN
1
Контактирајте го продавачот
50.910 € GBP 42.860 GBP
Марка на лифт GSR Модел 228TJ Висина на подигање 22 м
Година 2013 Километража Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
36.400 € Без ДДВ
Носивост 6200 кг Суспензија пружина/пружина Марка на лифт DENKA LIFT Дофат на стрела 24 м
Година 2002 Километража 21000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
15.610 € PLN 67.000 PLN
Суспензија пружина/пружина Дофат на стрела 18 м Работна висина на подигање 18 м
Година 2000 Километража 184000 км Сила
Полска, Brzesko
Контактирајте го продавачот
58.000 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина Марка на лифт WUMAG Модел Podnośnik koszowy WT 350 Висина на подигање 35 м Дофат на стрела 29 м Работна висина на подигање 35 м
Година 1999 Километража 220000 км Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Носивост 1620 кг Евро Euro 5 Марка на лифт Ruthmann Модел T 275 S16
Година 2009-11 Километража 76000 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Носивост 300 кг
Година 2002-08 Километража 184000 км Сила
Германија, Günzburg
Контактирајте го продавачот
49.000 US$ EUR ≈ 44.830 €
Носивост 400 кг Евро Euro 4 Марка на лифт Ruthmann Модел 28 Висина на подигање 28 м Дофат на стрела 28 м Работна висина на подигање 26 м
Година 2005 Километража 35000 км Сила
Украина, Кожичі
Контактирајте го продавачот
139.600 € PLN 599.000 PLN
Марка на лифт Bison Модел alfinger TKA 28
Година 2009 Километража 118300 км Сила
Полска, K/Kielc
Контактирајте го продавачот
160.000 € Без ДДВ
Марка на лифт WUMAG Модел WT530 Работна висина на подигање 53 м
Година 2005 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
239.800 € Без ДДВ
Носивост 400 кг Евро Euro 4 Модел Bronto Skylift Type: S 70 XDT
Година 10/2008 Километража 224173 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Носивост 500 кг Модел WT 170M
Година 2000 Километража 169777 км Сила
Полска, Starogard Gdański
Контактирајте го продавачот
63.500 € Без ДДВ
Година 2004 Километража Сила
Италија, Osimo
Контактирајте го продавачот
40.780 € PLN 175.000 PLN
Носивост 300 кг Суспензија пружина/пружина Марка на лифт WUMAG Модел WT300 Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 19 м Работна висина на подигање 30 м
Година 2004 Километража 116000 км Сила
Полска, Zimnodół
возило со дигалка со корпа MAN 26.320BL возило со дигалка со корпа MAN 26.320BL возило со дигалка со корпа MAN 26.320BL
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 280 кг Марка на лифт Oil&Steel Модел EAGLE3526
Година 2008 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Модел Ram ANDROMEDA TJA250
Година 1996 Километража 9000 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 200 кг Марка на лифт ESDA Модел TG1700 Висина на подигање 17 м Дофат на стрела 11 м
Година 2006 Километража 276454 км Сила
Полска, Jasło
Контактирајте го продавачот
76.000 € Без ДДВ
Носивост 280 кг Суспензија пружина/пружина Марка на лифт Bison Модел TKA30 Дофат на стрела 17 м Работна висина на подигање 30 м
Година 03/2000 Километража 68900 км Сила
Полска
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 71 огласа
Прикажи