Филтри -

Дигалки CTE

Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

46 огласа: Дигалки CTE

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Марка на лифт CTE Модел ZED 20.2 H Работна висина на подигање 20 м Дофат на стрела 9 м
Година 2015 Километража 41628 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 2013 Километража 6937 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Марка на лифт CTE Модел Z17E Работна висина на подигање 17.2 м Дофат на стрела 8 м
Година 2008-08-05 Километража 53640 км Сила
Франција, ANOULD
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 3 Марка на лифт CTE Модел S17E Висина на подигање 17 м
Година 05/2005 Километража 70448 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 2013 Километража 7028 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
38.890 € PLN 166.800 PLN
Возило со дигалка со корпа
Година 2016 Километража Сила
Полска, Piłatka
Контактирајте го продавачот
36.900 €
Возило со дигалка со корпа
Марка на лифт CTE Модел CTE ZED 20.2 easy Висина на подигање 20 м
Година 2016 Километража 58416 км Сила
Унгарија, Keszthely
Контактирајте го продавачот
121.000 €
Возило со дигалка со корпа
Марка на лифт CTE Модел BLIFT Висина на подигање 27 м
Година 2022 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
27.750 € PLN 119.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 17 м Работна висина на подигање 19 м Дофат на стрела 8 м
Година 2007 Километража 4155 м/ч Сила
Полска, Chojnice
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Возило со дигалка со корпа
Марка на лифт CTE Модел ZED 20.2 H Висина на подигање 20 м Работна висина на подигање 20 м Дофат на стрела 9 м
Година 04/2013 Километража 47000 км Сила
Полска, Łódź
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 300 кг Марка на лифт CTE Модел B-LIFT 187 HY Работна висина на подигање 20 м Дофат на стрела 13.3 м
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 300 кг Марка на лифт CTE Модел ZED 25 Висина на подигање 24.5 м Дофат на стрела 11.7 м
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 300 кг Марка на лифт CTE Модел B-LIFT 230 HY Работна висина на подигање 22.5 м Дофат на стрела 11.3 м
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
ново возило со дигалка со корпа CTE ZED 25 на шасси IVECO Daily 60C16H3.0D ново возило со дигалка со корпа CTE ZED 25 на шасси IVECO Daily 60C16H3.0D ново возило со дигалка со корпа CTE ZED 25 на шасси IVECO Daily 60C16H3.0D
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 300 кг Висина на подигање 24.5 м Дофат на стрела 11.7 м
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг Марка на лифт CTE Модел B-LIFT 187 Работна висина на подигање 18 м Дофат на стрела 9.9 м
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг Марка на лифт CTE Модел B-LIFT 187 Работна висина на подигање 18 м Дофат на стрела 9.9 м
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 300 кг Марка на лифт CTE Модел B-LIFT 230 Работна висина на подигање 22.5 м Дофат на стрела 11.3 м
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг Марка на лифт CTE Модел B-LIFT 187 HY Работна висина на подигање 18 м Дофат на стрела 9.9 м
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 300 кг Марка на лифт CTE Модел B-LIFT 230 Висина на подигање 22.5 м Дофат на стрела 1.3 м
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 300 кг Марка на лифт CTE Модел ZED 25 Висина на подигање 24.5 м Дофат на стрела 11.7 м
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
31.480 € PLN 135.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг Марка на лифт CTE Модел ZED 20.2H Висина на подигање 20 м
Година 2012 Километража 43000 км Сила
Полска, Łódź
ново возило со дигалка со корпа CTE  CTE ZED 25 HY ново возило со дигалка со корпа CTE  CTE ZED 25 HY
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Марка на лифт CTE Модел ZED 25 HY Висина на подигање 24.5 м
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kharkiv
Контактирајте го продавачот
28.950 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Марка на лифт CTE Модел B-LIFT 230 Работна висина на подигање 23 м
Година 2012-12-11 Километража 44949 км Сила
Холандија, Hoogeveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 300 кг Работна висина на подигање 21 м Дофат на стрела 10 м
Година 2014 Километража 109368 км Сила
Италија, Cadriano
Контактирајте го продавачот
37.400 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Марка на лифт CTE Модел CTE ZED 20.2 easy (4) Висина на подигање 20 м
Година 2016 Километража 68622 км Сила
Унгарија, Keszthely
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи