Филтри -

Возила со дигалки со корпа CTE

Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

40 огласа: Возила со дигалки со корпа CTE

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 200 кг Марка на лифт CTE Модел ZED 20.2 H Дофат на стрела 9 м Работна висина на подигање 20 м
Година 2015 Километража 41628 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Носивост 200 кг Марка на лифт CTE Модел Z17E Дофат на стрела 8 м Работна висина на подигање 17.2 м
Година 2008-08-05 Километража 53640 км Сила
Франција, ANOULD
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Носивост 200 кг Евро Euro 3 Марка на лифт CTE Модел S17E Висина на подигање 17 м
Година 05/2005 Километража 70448 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
38.890 € PLN 166.800 PLN
Година 2016 Километража Сила
Полска, Piłatka
Контактирајте го продавачот
36.900 €
Марка на лифт CTE Модел CTE ZED 20.2 easy Висина на подигање 20 м
Година 2016 Километража 58416 км Сила
Унгарија, Keszthely
Контактирајте го продавачот
121.000 €
Марка на лифт CTE Модел BLIFT Висина на подигање 27 м
Година 2022 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
27.750 € PLN 119.000 PLN
Висина на подигање 17 м Дофат на стрела 8 м Работна висина на подигање 19 м
Година 2007 Километража 4155 м/ч Сила
Полска, Chojnice
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Марка на лифт CTE Модел ZED 20.2 H Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 9 м Работна висина на подигање 20 м
Година 04/2013 Километража 47000 км Сила
Полска, Łódź
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 300 кг Марка на лифт CTE Модел B-LIFT 187 HY Дофат на стрела 13.3 м Работна висина на подигање 20 м
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 300 кг Марка на лифт CTE Модел ZED 25 Висина на подигање 24.5 м Дофат на стрела 11.7 м
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
ново возило со дигалка со корпа CTE ZED 25 на шасси IVECO Daily 60C16H3.0D ново возило со дигалка со корпа CTE ZED 25 на шасси IVECO Daily 60C16H3.0D ново возило со дигалка со корпа CTE ZED 25 на шасси IVECO Daily 60C16H3.0D
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 300 кг Висина на подигање 24.5 м Дофат на стрела 11.7 м
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 300 кг Марка на лифт CTE Модел B-LIFT 230 HY Дофат на стрела 11.3 м Работна висина на подигање 22.5 м
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 250 кг Марка на лифт CTE Модел B-LIFT 187 Дофат на стрела 9.9 м Работна висина на подигање 18 м
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 250 кг Марка на лифт CTE Модел B-LIFT 187 Дофат на стрела 9.9 м Работна висина на подигање 18 м
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 300 кг Марка на лифт CTE Модел B-LIFT 230 Дофат на стрела 11.3 м Работна висина на подигање 22.5 м
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 300 кг Марка на лифт CTE Модел B-LIFT 230 Висина на подигање 22.5 м Дофат на стрела 1.3 м
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 250 кг Марка на лифт CTE Модел B-LIFT 187 HY Дофат на стрела 9.9 м Работна висина на подигање 18 м
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 300 кг Марка на лифт CTE Модел ZED 25 Висина на подигање 24.5 м Дофат на стрела 11.7 м
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
31.480 € PLN 135.000 PLN
Носивост 250 кг Марка на лифт CTE Модел ZED 20.2H Висина на подигање 20 м
Година 2012 Километража 43000 км Сила
Полска, Łódź
ново возило со дигалка со корпа CTE  CTE ZED 25 HY ново возило со дигалка со корпа CTE  CTE ZED 25 HY
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на лифт CTE Модел ZED 25 HY Висина на подигање 24.5 м
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kharkiv
Контактирајте го продавачот
28.950 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Марка на лифт CTE Модел B-LIFT 230 Работна висина на подигање 23 м
Година 2012-12-11 Километража 44949 км Сила
Холандија, Hoogeveen
Контактирајте го продавачот
37.400 € Без ДДВ
Носивост 200 кг Марка на лифт CTE Модел CTE ZED 20.2 easy (4) Висина на подигање 20 м
Година 2016 Километража 68622 км Сила
Унгарија, Keszthely
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Марка на лифт CTE Модел ZED 20 C Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 9.2 м
Година 2012 Километража 63000 км Сила
Италија, Nola (NA)
Контактирајте го продавачот
38.940 € PLN 167.000 PLN
Носивост 300 кг Висина на подигање 18.6 м Дофат на стрела 9.5 м Работна висина на подигање 20.6 м
Година 2014 Километража Сила
Полска, Chojnice
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Носивост 200 кг Марка на лифт CTE Модел ZED 21 J Дофат на стрела 10 м Работна висина на подигање 21 м
Година 2015 Километража 58000 км Сила
Италија, Fano
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи