Филтри -

Багери XCMG

Резултати од пребарување: 274 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

274 огласа: Багери XCMG

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5 Длабочина на копање 3.8 м Длабочина на копање 3880 мм Радиус на копање 2.49 м Висина за истовар 4.31 м Капацитет на хидраулична пумпа 320 бар
Година 2021 Километража Сила
Северна Македонија, Скопје
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5 Длабочина на копање 2.8 м Длабочина на копање 2800 мм Радиус на копање 4.75 м Висина за истовар 3.12 м Капацитет на хидраулична пумпа 243 бар
Година 2023 Километража Сила
Северна Македонија, Скопје
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
железнички багер XCMG XE1250 железнички багер XCMG XE1250
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Железнички багер
Година 09/2020 Километража 8890 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
49.000 € Со вклучен ДДВ
Мини багер
Година 2023 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
52.000 € Со вклучен ДДВ
Мини багер
Година 2022 Километража 8 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
40.834 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2023 Километража 3 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
49.000 € Со вклучен ДДВ
Мини багер
Длабочина на копање 3.8 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
52.600 US$ EUR ≈ 48.310 €
Багер со долга стрела
Длабочина на копање 6.68 м Длабочина на копање 6680 мм Радиус на копање 9.94 м Капацитет на хидраулична пумпа 220 бар
Година 2018 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
27.950 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2023 Километража 14 м/ч Сила
Холандија, Jonkerslan
Контактирајте го продавачот
26.950 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2023 Километража 10 м/ч Сила
Холандија, Jonkerslan
Контактирајте го продавачот
27.950 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 04/2022 Километража 6 м/ч Сила
Холандија, Jonkerslan
нови мини багер XCMG XE55DA нови мини багер XCMG XE55DA нови мини багер XCMG XE55DA
3
Контактирајте го продавачот
49.000 € Со вклучен ДДВ
Мини багер
Година 2022 Километража 8 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
38.000 US$ EUR ≈ 34.900 €
Багер-натоварувач
Евро Euro 3
Година 2023 Километража 500 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
125.000 US$ EUR ≈ 114.800 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 7.2 м Радиус на копање 12.69 м Висина за истовар 8.07 м
Година 2020 Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
49.000 €
Мини багер
Длабочина на копање 3.8 м
Година 2023 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
12.200 US$ EUR ≈ 11.200 €
Мини багер
Евро Euro 4 Длабочина на копање 3.83 м Радиус на копање 6.13 м Висина за истовар 3.945 м
Година 2023 Километража 278 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
49.000 € Со вклучен ДДВ
Мини багер
Година 2024 Километража 2 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.450 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Длабочина на копање 4 м Радиус на копање 6.16 м Висина за истовар 5.16 м
Година 2019 Километража Сила
Кина, Hefei City
Контактирајте го продавачот
23.500 US$ EUR ≈ 21.580 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Длабочина на копање 5.53 м Радиус на копање 8.3 м Висина за истовар 6.18 м
Година 2020 Километража 1100 м/ч Сила
Кина, Hefei City
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 11.940 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Длабочина на копање 3.83 м Радиус на копање 6.13 м Висина за истовар 3.94 м
Година 2022 Километража 357 м/ч Сила
Кина, Hefei City
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.020 €
Мини багер
Евро Euro 3 Длабочина на копање 3.83 м Радиус на копање 6.13 м Висина за истовар 3.95 м
Година 2022 Километража 762 м/ч Сила
Кина, Hefei City
Контактирајте го продавачот
115.000 US$ EUR ≈ 105.600 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 8.68 м Длабочина на копање 8680 мм Радиус на копање 15.34 м Висина за истовар 8.79 м
Година 2014 Километража 6054 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
144.000 US$ EUR ≈ 132.300 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 8.68 м Длабочина на копање 8680 мм Радиус на копање 15.34 м Висина за истовар 8.79 м
Година 2015 Километража 6647 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
23.950 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 01/2023 Километража 36 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.100 €
Мини багер
Евро Euro 2 Длабочина на копање 3.5 м Радиус на копање 6.2 м Висина за истовар 5.5 м
Година 05/2023 Километража 500 м/ч Сила
Кина
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 274 огласа
Прикажи