Филтри -

Багери Hidromek

Резултати од пребарување: 54 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

54 огласа: Багери Hidromek

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
75.000 US$ EUR ≈ 70.410 €
Багер на тркала
Евро Euro 5
Година 2020 Километража 5000 м/ч Сила
Украина, Кам’янське
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 4635 м/ч Сила
Франција, Béthune
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 35.000 €
Багер гасеничар
Година Километража 7580 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
44.830 € PLN 191.000 PLN
Багер-натоварувач
Година 2016 Километража 3800 м/ч Сила
Полска, Gmina Chełmiec
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Длабочина на копање 6.21 м Длабочина на копање 6210 мм Радиус на копање 9.34 м Висина за истовар 6.84 м
Година 10/2023 Километража 181 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Евро Euro 3 Длабочина на копање 5.74 м Длабочина на копање 5740 мм Радиус на копање 9.24 м Висина за истовар 7.46 м
Година 11/2023 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Длабочина на копање 6.76 м Длабочина на копање 7670 мм Радиус на копање 10.15 м Висина за истовар 7.02 м
Година 07/2023 Километража 129 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Евро Euro 5 Длабочина на копање 5.62 м Длабочина на копање 5627 мм Радиус на копање 7.45 м Висина за истовар 4.78 м
Година 12/2023 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Евро Euro 5 Длабочина на копање 5.7 м Длабочина на копање 5703 мм Радиус на копање 8.24 м Висина за истовар 4.67 м
Година 12/2023 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 5 Длабочина на копање 6.4 м Длабочина на копање 6400 мм Радиус на копање 9.75 м Висина за истовар 8 м
Година 10/2023 Километража 7 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Евро Euro 3 Длабочина на копање 5.74 м Длабочина на копање 5740 мм Радиус на копање 9.24 м Висина за истовар 7.46 м
Година 07/2023 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Евро Euro 3 Длабочина на копање 5.62 м Длабочина на копање 5627 мм Радиус на копање 7.45 м Висина за истовар 4.78 м
Година 12/2023 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Длабочина на копање 5.62 м Длабочина на копање 5627 мм Радиус на копање 8.18 м Висина за истовар 4.73 м
Година 12/2023 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 5 Длабочина на копање 6.4 м Длабочина на копање 6400 мм Радиус на копање 9.75 м Висина за истовар 8 м
Година 09/2023 Километража 97 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 5 Длабочина на копање 6.73 м Длабочина на копање 6730 мм Радиус на копање 9.81 м Висина за истовар 6.95 м
Година 08/2023 Километража 183 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Евро Euro 3 Длабочина на копање 5.7 м Длабочина на копање 5703 мм Радиус на копање 8.24 м Висина за истовар 4.67 м
Година 12/2023 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година Километража Сила
Шведска, Bro
Контактирајте го продавачот
25.820 € PLN 110.000 PLN
Багер-натоварувач
Година 2010 Километража 5331 м/ч Сила
Полска, Zdzieszowice
Контактирајте го продавачот
25.820 € PLN 110.000 PLN
Багер-натоварувач
Година 2009 Километража 6818 м/ч Сила
Полска, Zdzieszowice
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2019 Километража 3880 м/ч Сила
Франција, Béthune
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година Километража Сила
Шведска, Bro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Шведска, Bro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража 10500 м/ч Сила
Шведска, Bro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Шведска, Bro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Шведска, Bro
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 54 огласа
Прикажи
Претплати се