Филтри -

Багери Atlas

Резултати од пребарување: 164 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

164 огласа: Багери Atlas

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
35.500 € Без ДДВ
Багер со долга стрела
Година 2002 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
22.150 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2023 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Bischberg
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
26.850 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2023 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Bischberg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Железнички багер
Година 2007 Километража 8546 м/ч Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 11332 м/ч Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
22.980 € PLN 100.000 PLN
Железнички багер
Година 2003 Километража 12000 м/ч Сила
Полска, Tarnobrzeg
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2006 Километража 13000 м/ч Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
29.170 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2002 Километража 9100 м/ч Сила
Украина, Пустомитівський район, с. Пасіки-Зубрицькі
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Железнички багер
Година 2006 Километража 13000 м/ч Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
85.040 € PLN 370.000 PLN
Багер на тркала
Носивост 5000 кг Брзина 30 км/ч
Година 2017 Километража 9640 м/ч Сила
Полска, Wadowice Górne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер за манипулација на материјали
Година 2010 Километража 8170 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер со предниот лопата
Година Километража 6000 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
15.200 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 1997 Километража 14000 м/ч Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 1998 Километража 13500 м/ч Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
51.710 € PLN 225.000 PLN
Багер за манипулација на материјали
Година 2011 Километража 16000 м/ч Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
62.520 € PLN 272.000 PLN
Багер за манипулација на материјали
Година 2012 Километража 6800 м/ч Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Багер на тркала
Година 2004 Километража 10000 м/ч Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер на тркала
Година 1985 Километража Сила
Норвешка, Vesterøy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2011 Километража 7996 м/ч Сила
Полска, Chojnów
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер на тркала
Година Километража Сила
Белгија, Sint-Niklaas
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Железнички багер
Година 2010 Километража 10500 м/ч Сила
Германија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2006 Километража 18000 м/ч Сила
Холандија, Voorst
Контактирајте го продавачот
18.950 € Со вклучен ДДВ
Багер на тркала
Година 1995 Километража 16548 м/ч Сила
Германија, Hagen
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Багер гасеничар
Година 1999 Километража 12373 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
40.900 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2005 Километража 12006 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 164 огласа
Прикажи
Претплати се