Филтри -

Багери-натоварувачи JCB 4CX

Резултати од пребарување: 144 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

144 огласа: Багери-натоварувачи JCB 4CX

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Година 04/2017 Километража 4500 м/ч Сила
Перу
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2019 Километража 2000 м/ч Сила
Кина
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
34.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2001 Километража Сила
Украина
багер-натоварувач JCB 4CX
1
Контактирајте го продавачот
5.500 € / ден
Длабочина на копање 5.5 м Висина за истовар 2.43 м Брзина 20 км/ч Лопата за товарач 1.1 м³ Корпа за багер 0.48 м³
Година Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
49.100 € Без ДДВ
Година 2011 Километража 9000 м/ч Сила
Украина, Пустомитівський район, с. Пасіки-Зубрицькі
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Длабочина на копање 0.5 м Висина за истовар 2.74 м Брзина 36.3 км/ч Лопата за товарач 1.1 м³
Година 2018 Километража 2500 м/ч Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 3.05 м
Година 2011 Километража 2463 м/ч Сила
Полска, Ostrzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1999 Километража 2800 м/ч Сила
Белгија, Tubize
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 29.380 €
Длабочина на копање 5.447 м Висина за истовар 3.794 м Брзина 29.8 км/ч Лопата за товарач 1 м³ Корпа за багер 0.45 м³
Година 2016 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража 2500 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража 2500 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
аукција 10.890 € CZK 275.000 CZK
Година 01/1995 Километража 18229 м/ч Сила
Чехија, České Budějovice 10
Контактирајте го продавачот
аукција 13.500 €
Година Километража 7339 м/ч Сила
Словачка, Mútne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 06/2019 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 01/2020 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 07/2019 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
38.000 US$ EUR ≈ 34.890 €
Носивост 8000 кг Длабочина на копање 4.25 м Длабочина на копање 4250 мм Радиус на копање 5.5 м Висина за истовар 3 м Лопата за товарач 1 м³ Корпа за багер 0.3 м³
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 45.910 €
Година 2006 Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
аукција 17.480 € SEK 203.000 SEK
Година 2006 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
46.000 €
Година 2011 Километража Сила
Полска, Somianka
Контактирајте го продавачот
91.900 € Без ДДВ
Година 2022 Километража 1300 м/ч Сила
Естонија
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.320 €
Година Километража Сила
Кина, Hefei City
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Носивост 3189 кг Длабочина на копање 3.6 м Длабочина на копање 3871 мм Радиус на копање 217 м Висина за истовар 2198 м Брзина 89 км/ч Лопата за товарач 3.9 м³ Корпа за багер 2.9 м³
Година 0/2021 Километража 1267 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
42.470 € PLN 182.000 PLN
Година 2013 Километража Сила
Полска, Gmina Chełmiec
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 144 огласа
Прикажи